خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  دو اعدام؛ اجرای یک حکم اعدام در ملاعام

دو اعدام؛ اجرای یک حکم اعدام در ملاعام

خبرگزاری هرانا ـ یک زندانی متهم به سرقت امروز در ملاعام در شهرستان ساوه به دار آویخته شد. همزمان زندانی دیگر در ارتباط با جرایم مواد مخدر در زندان میاندوآب اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی دادگستری ساوه با اعلام خبر اجرای حکم اعدام در ملاعام در شهر ساوه بیانیه ای صادر کرد.

این بیانیه می افزاید: “فردی به نام آقای ‘م . ر’ در سالهای ۹۱ و ۹۲ مرتکب جرایم مختلف از جمله شش فقره سرقت-مسلحانه، سرقت مسلحانه مقرون به آزار، ۲۷ فقره سرقت تعزیری در شهرستانهای ساوه و تفرش، شش فقره تهدید با چاقو، ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو، تخریب عمدی و تعرض به نوامیس مردم و ارتکاب اعمال منافی عفت شده بود”.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده: “این مجرم به موجب حکم صادره از دادگاه انقلاب اسلامی ساوه مستند به ماده ۲۸۱ قانون مجازات اسلامی به اعدام محکوم و حکم صادره پس از بررسی های لازم و دقیق در دیوان عالی کشور تائید و پس از طی مراحل قانونی و بررسی های لازم قضایی صبح امروز در ملاء عام در شهرستان ساوه اجرا شد”.

همچنین در گزارشی دیگر، سازمان حقوق بشر ایران خبر داد سپیده دم روز جاری یک زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر در زندان میاندآب اعدام شد. فرد اعدام شده “یونس تیموری” ۳۱ ساله، فرزند طاها نام داشته است.

یک منبع مطلع در این خصوص به سازمان حقوق بشر ایران گفت: “وی متأهل و دارای یک فرزند بود و در خرداد ماه سال ۹۴ بازداشت شده بود.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید