خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  بازگشت سه زندانی سیاسی از سلول انفرادی بند سپاه پاسداران

بازگشت سه زندانی سیاسی از سلول انفرادی بند سپاه پاسداران

خبرگزاری هرانا – صالح کهندل، پیروز منصوری و افشین بایمانی سه زندانی سیاسی که سه شنبه گذشته توسط نیروهای گارد زندان با توسل به خشونت به سلول‌های انفرادی سپاه در زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بودند، امروز بعد از ۵ روز از سلول انفرادی به بند بازگشتند. موج گسترده اعدامها در زندان رجایی شهر کرج نگرانی های زیادی را نسبت به سرنوشت این سه زندانی برانگیخته بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز صالح کهندل، پیروز منصوری و افشین بایمانی سه زندانی سیاسی زندان رجایی‌شهر کرج از سلول‌های انفرادی بند سپاه در این زندان به بند عمومی بازگشتند.

یک منبع نزدیک به این زندانیان با اعلام این خبر به گزارشگر هرانا در مورد علت این انتقال گفت: “در انفرادی هنگامی که این زندانیان اعتراض کردند که چرا منتقل شده اند، مسئولین زندان پاسخ دادند که به دستور وزارت اطلاعات این انتقال صورت گرفته است.” آنها هیچ توضیح بیشتری در خصوص این انتقال به زندانیان ندادند.

لازم به یادآوری است، عصر روز سه‌شنبه ۱۲ مردادماه، صالح کهندل، پیروز منصوری و افشین بایمانی سه زندانی سیاسی توسط نیروهای گارد زندان «با توسل به خشونت» به سلول‌های انفرادی سپاه در زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بودند.

همزمانی این انتقال با آغاز اعدام های دسته جمعی زندانیان در زندان رجایی شهر کرج نگرانی زیادی در مورد سرنوشت این سه زندانی ایجاد کرده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید