خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵, 22nd of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ساعت ۲۳:۱۵:۲۹

    خانه  > کارگران  >  مرگ سه کارگر حین کار

مرگ سه کارگر حین کار

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، سه کارگر از جمله یک کارگر بر اثر گاز گرفتگی در خرمشهر، یک کارگر براثر ضربه به سر توسط دستگاه خرمنکوب در آذربایجان شرقی و یک کارگر براثر عوارض حادثه‌ای که هفته گذشته در مجتمع نفت و گاز مارون رخ داد، جان خود را ازدست دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز گذشته یک کارگر هنگام تخلیه کانال فاضلاب در شهرک صنعتی خرمشهر جان خود را از دست دادند.

این حادثه ظهردیروز (یکشنبه ۲۰ تیر ماه) حوالی ساعت ۱۱ صبح برای دو نفر از کارگران یک شرکت پیمانکاری در شهرک صنعتی خرمشهر اتفاق افتاده است که در نتیجه آن یکی از کارگران جان خود را از دست می دهد.

از قرار معلوم دونفر از کارگران یک شرکت پیمانکاری که مسئولیت محوطه سازی شهرک را بر عهده دارد حین تخلیه یکی از کانالهای فاضلاب شهرک صنعتی این شهردچار حادثه گاز گرفتگی می‌شوند.

بنا بر اظهرات شاهدین حادثه گاز گرفتگی در ابتدا برای یکی از کارگران حین تخلیه کانال اتفاق می‌افتد وپس از آن نیز کارگر دیگری برای نجات همکار مصدوم خود وارد کانال می‌شوند.

به گفته شاهدین یکی از کارگران بنام «مسعود علیخانی» که برای نجات جان همکار خود وارد کانال شده بود در محل حادثه جان خود از دست می‌دهد و کارگر بعدی که به شدت دچار گاز گرفتگی شده بودند به بیمارستان ولی عصر خرمشهر انتقال پیدا می‌کنند.

صبح امروز رخ داد؛ مرگ یک کارگر نفت و گاز مارون

به گزارش ایلنا، منابع در استان خوزستان با تکذیب خبر مرگ کارگری که گفته می‌شود صبح امروز براثر ترکیدگی لوله گاز پتروشیمی مارون کشته شده است؛ می‌گویند: “مرگ این کارگر براثر عوارض حادثه‌ای که هفته گذشته در مجتمع نفت و گاز مارون رخ داده‌است”.

پیش از این عنوان به اشتباه اعلام شده بود که این حادثه صبح امروز و در پتروشیمی مارون اتفاق افتاده است، تحقیقات ایلنا برای انتشار اخبار تکمیلی ادامه دارد.

شامگاه امروز دوشنبهخرمنکوب باعث مرگ زن ۴۸ ساله شبستری شد

به گزارش مهر، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: “شامگاه امروز بدنبال کار در خرمنکوب و بروز حادثه، زن ۴۸ ساله جان خود را از دست داد”.

حبیب حسینقلی زاده گفت: “شامگاه امروز دوشنبه ساعت ۲۰:۵۰ گزارش حادثه ای از روستای باغ وزیر به اپراتوری فوریت های پزشکی شهرستان شبستر اعلام شد”.

وی ادامه داد: “با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ صوفیان به روستای باغ وزیر در کیلومتر ده جاده صوفیان- شبستر، تکنسین ها از مرگ خانم ۴۸ ساله ای خبر دادند که به علت ضربه به سر توسط دستگاه خرمنکوب روی داده بود”.

حسینقلی زاده ادامه داد: “اقدامات احیائی برای این مصدوم مثمرثمر نبود و شدت ضربه منجر به مرگش شده بود”.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: “در فصل کاری کشاورزان، دستگاه ها و ادوات کشاورزی بنا به وضعیت کاری خود از ایمنی بالائی برخوردار نیستند و نیاز است که کشاورزان احتیاط بیشتری انجام دهند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید