خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اقلیت های دینی  >  افشین سید احمد شهروند بهایی به زندان رجایی شهر کرج رفت

افشین سید احمد شهروند بهایی به زندان رجایی شهر کرج رفت

خبرگزاری هرانا – روز جاری افشین سید احمد شهروند بهایی جهت اجرای حکم سه سال حبس تعزیری به سالن ۱۲ زندان رجایی‌‌شهر منتقل شد. وی از سه‌شنبه گذشته در بند قرنطینه این زندان نگهداری می‌شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، افشین سید احمد شهروند بهایی که پیش‌تر در سال ۹۱ بازداشت و به قید وثیقه آزاد بود، جهت اجرای حکم سه سال حبس تعزیری به سالن ۱۲ زندان رجایی‌‌شهر منتقل شد.

یک منبع نزدیک به آقای سید احمد با اعلام این خبر به هرانا گفت: “افشین از سه‌شنبه گذشته روز ۸ تیر ماه درپی تماس تلفنی مسئولان قضایی به دادسرای شهید مقدس اوین مراجعه و بازداشت شد. سپس به بند قرنطینه زندان رجایی شهر فرستاده شد تا اینکه امروز به سالن ۱۲ این زندان منتقل شد.”

افشین سید احمد در سال ۹۱ بازداشت و مدت ۴۰ روز در سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین تحت بازجویی بود. وی پس از آن با تودیع وثیقه به طور موقت آزاد شد.

آقای سید احمد در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران توسط قاضی مقیسه با اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام و اجتماع و تبانی» به ۳ سال حبس تعزیری محکوم و این حکم در دادگاه تجدید نظر عینا تایید شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید