خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ ساعت ۹:۴۲:۱۹

    خانه  > زنان  >  اعتراف یک زن به خفه‌کردن زن‌سوم شوهرش

اعتراف یک زن به خفه‌کردن زن‌سوم شوهرش

خبرگزاری هرانا ـ تعدد زوجین از جمله پرنقدترین قوانین جاری در ایران است، این مسئله در کنار به چالش کشیدن حقوق زنان منجر به افزایش خشونت و ناامنی کانون خانواده نیز شده است، در یکی از آخرین موارد زنی در پی ازدواج سوم همسرش، عروس جوان را به قتل رساند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، زن جوانی که در ٢٣فروردین امسال، زن سوم شوهرش را به طرز فجیعی در مقابل چشمان فرزندش کشته بود، روز گذشته صحنه قتل را بازسازی کرد.

روز گذشته متهم اصلی پرونده «هووکشی» که زنی ٣٨ساله است، در مقابل کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس جنایی قرار گرفت و ضمن اعتراف به قتل همسر سوم شوهرش، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

متهم اصلی پرونده ضمن اعتراف به قتل هووی ٢۴ساله‌اش در پاسخ به سوالات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی و بازپرس جنایی گفت: «از وقتی که شوهرم با این زن(مقتول) ازدواج کرد حسادت‌ها و کینه‌های زنانه بین من و او شروع شد و این درگیری‌ها به جایی رسید که او(مقتول) به من و فرزندانم بی‌احترامی می‌کرد. این زن در خانه‌ای که به نام من است، ساکن بود. ابتدا توجه زیادی به او نمی‌کردم و این موضوع را پای جوانی‌اش می‌گذاشتم اما با گذشت زمان حسادت‌ها و کینه‌ها برایم تحمل  ناپذیر شده بود تا اینکه روز حادثه وقتی همسرم از منزل بیرون رفت، به طبقه بالا رفتم. او در کنار فرزند شش ماهه‌اش خواب بود که او را بیدار کردم و علت این همه دشمنی را از او خواستم. در آن لحظه مشاجره ما بالا گرفت و من هم که عصبانی بودم با بند قنداق نوزادش، او را خفه کردم.»

پس از بازسازی صحنه قتل از سوی این زن، او به همراه پرونده‌اش برای صدور حکم راهی دادسرا شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید