خبرگزاری هرانا

    خانه  > کودکان  >  اجرای ویژه برنامه های روز جهانی علیه کار کودک توسط سازمان های مردم نهاد در تهران

اجرای ویژه برنامه های روز جهانی علیه کار کودک توسط سازمان های مردم نهاد در تهران

خبرگزاری هرانا ـ  ویژه برنامه هایی ۳ روزه به مناسبت ۱۲ ژوئن روز جهانی علیه کار کودک از ۲۰ تا ۲۲ خرداد ماه توسط جمعی از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه کودکان کار در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سایت خبری تحلیلی وطن، جمع کثیری از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه کودکان کار همزمان با ۱۲ ژوئن روز جهانی علیه کار کودک اقدام به برگزاری ویژه برنامه هایی می کنند.

این برنامه ها شامل پخش فیلم، برپایی نمایشگاه عکس و برگزاری نشست تخصصی با موضوع کودکان واستثمار از پنج شنبه تا شنبه، ۲۰ الی ۲۲ خرداد ماه برگزار می شود.

براساس این گزارش روز پنجشنبه ۲۰ خردادماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ فیلم “نیاز” پخش خواهد شد، روز جمعه ۲۱ خرداد ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ فیلم “رقص خاک” اکران خواهد شد و روز شنبه ۲۲ خردادماه نشست تخصصی با موضوع کودک و استثمار از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار خواهد شد، گفتنی است در کنار این برنامه ها نمایشگاه عکسی نیز در این مکان طی ۳ روز برپا خواهد بود.

این برنامه ها در خانه هنرمندان واقع در خیابان کریم خان زند، خیابان ایرانشهر، پارک هنرمندان برگزار خواهد شد. حضور برای عموم آزاد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید