خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵, 16th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ ساعت ۲۳:۲۳:۲۷

    خانه  > کودکان  >  تجاوز به کودکان در مدارس فوتبال

تجاوز به کودکان در مدارس فوتبال

خبرگزاری هرانا ـ سرمربی سابق تیم های ابومسلم، راهیان، فجر سپاسی و استقلال اهواز گفت از بسیاری از بازیکنان کم سن وسال مدارس فوتبال سواستفاده جنسی میشود اما خیلی از این مربیان و رسانه ها نمی خواهند آن را بازگو کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از موج، علی حنطه سرمربی سابق تیم های ابومسلم، راهیان، فجر سپاسی و استقلال اهواز در مورد مسائل پشت پرده مدارس فوتبال و تیم های پایه کشورمان گفت: “متاسفانه بعضی از دلالان که خودشان را به هر نحوی شده به تیم ها می چسبانند از بازیکنان برای فرستادن به تست گیری پول های زیاد می گیرند. همچنین برخی از این افراد از بازیکنان کم سن وسال سواستفاده جنسی می کنند که خیلی از مربیان هم از این موضوع باخبرند، اما صدایشان به جایی نمی رسد”.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: “متاسفانه تابستان خیلی از خانواده ها بچه های خودشان را به مدارس فوتبال می سپارند اما نمی دانند شاید چه خطری در کمین فرزندانشان باشد. اگر حراست فدراسیون پیگیر این موضوع نباشد عواقب بدی برای بازیکن و خانواده اش به همراه دارد. ای کاش هیات فوتبال استان ها قبل از دادن مجوز همانند استخدام ادارجات دولتی سوپیشینه افراد را در بیاورند تا از بروز این مشکلات جلوگیری شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید