خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ ساعت ۱۵:۵۴:۳۳

    خانه  > سایر گروهها  >  هزارو سیصد کلاس درس تخریبی در لرستان وجود دارد

هزارو سیصد کلاس درس تخریبی در لرستان وجود دارد

خبرگزاری هرانا ـ مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت که در سطح استان ۴۳۵ مدرسه تخریبی وجود دارد، افزود: این مدارس در قالب هزار و ۳۱۵ کلاس درس هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، گودرز کریمی فر شامگاه شنبه در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان یکی از سیاست های آموزش و پرورش را توسعه مشارکت های عمومی در این نهاد دانست و اظهار داشت: “یکی از برنامه های جدی در آموزش و پرورش حضور خیرین مدرسه ساز است”.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک حاکمیت و ملت و مهمترین مولد منابع انسانی است، بیان داشت: “همکاری خیرین مدرسه ساز با آموزش و پرورش ضرورتی اجتناب ناپذیر است”.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان افزود: “نگاه تعاملی و تفاهمی بین آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز می تواند عدالت آموزشی را در امر مدرسه سازی و سخت افزاری ارتقا دهد”.

کریمی فر جهاد مدرسه سازی را یکی از برنامه های جدی آموزش و پرورش لرستان دانست و گفت: “این امر با همکاری خیرین مدرسه ساز امکان پذیر است”.

وی به وجود چهار هزار و ۲۰۷ آموزشگاه در لرستان اشاره کرد و بیان داشت: “این آموزشگاه ها در قالب ۱۵ هزار کلاس درس، ۲۵ منطقه و شهرستان و ۳۲۰ هزار دانش آموز بوده که نیازمند همت خیرین مدرسه ساز هستند”.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه در سطح استان ۴۳۵ مدرسه تخریبی وجود دارد، افزود: “این مدارس در قالب هزار و ۳۱۵  کلاس درس هستند”.

کریمی فر یادآور شد: “تا کنون حدود ۲۵۰ پروژه خیر ساز تحویل آموزش و پرورش لرستان داده شده است”.

وی به معرفی خیرین مدرسه ساز پرداخت و افزود: “خیرین مدرسه ساز کسانی هستند که می توانند آینده آموزش و پرورش را با کمک های مالی و فکری خود از لحاظ توسعه، تجهیز و ساخت مدرسه سازی ترمیم کنند”.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تجهیز و توسعه هنرستان های استان را یکی از برنامه های جدی آموزش و پرورش دانست و گفت: “نگاه خیرخواهانه خیرین به توسعه و تجهیز هنرستان ها و سالن های ورزشی مورد توقع معلمان و محصلان است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید