خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  تجمع کارگران شرکت حفاری شمال در مقابل فرمانداری بهشهر

تجمع کارگران شرکت حفاری شمال در مقابل فرمانداری بهشهر

خبرگزاری هرانا ـ تعداد کثری از نیروهای شرکت حفاری شمال صبح امروز مقابل فرمانداری شهرستان بهشهر تجمع کردند و پیگیری مشکلاتشان را از فرماندار این شهرستان خواستار شدند.

به زارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، تعداد کثیری از نیروهای شرکت حفاری شمال صبح امروز مقابل فرمانداری شهرستان بهشهر تجمع کردند و پیگیری مشکلاتشان را از فرماندار این شهرستان خواستار شدند.

نیروهای این شرکت در نشست با فرماندار شهرستان بهشهر که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان بدون حضور خبرنگاران برگزار شد مطالبات و خواسته های خود را بیان کردند.

یکی منبع کارگری به اخراج ۱۵۰ نفر از کارگران این شرکت اشاره کرد و گفت: رسیدگی به مشکل اخراج نیروها و تأمین امنیت شغلی برای کارگران این شرکت از مطالباتمان می باشد که در صورت بی توجهی به اخراج  همه کارگران منجر می شود.

وی با بیان اینکه این شرکت باید در این شهرستان ماندگار شود افزود: “اختلافات حقوقی پروژه ای بین شرکت حفاری شمال و شرکت ایران فجر و مناقصه سکوی نیمه شناور امیرکبیر،  اخراج کارگران  را در پی داشت”.

این منبع آگاه با بیان اینکه اقدام شرکت ایران فجر با حضور نیروهای خارجی به قیمت اخراج نیروهای بومی متخصص تمام می شود گفت: “در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل پیگیری مقتدرانه مسئولان را در بازگشت پیمان راهبری سکوی ایران امیرکبیر به شرکت حفاری شمال خواستاریم”.

وی با اشاره به دفاتر فعال این شرکت در کشور ادامه داد:  نام این شرکت گویای آن است که  شرکت باید در شمال و در منطقه ی شمال کشور و در شهرستان بهشهر فعالیت داشته باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید