خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  متهم به قتل: خانم مدیر همسر دومم نشد، او را کشتم

متهم به قتل: خانم مدیر همسر دومم نشد، او را کشتم

خبرگزاری هرانا ـ یکی از نیروی خدماتی که متهم است خانم مدیر شرکت را به دلیل عدم پذیرش درخواست ازدواج او بعنوان همسر دوم به قتل رسانده است دستگیر شد. وجود قانون تعدد زوجات یکی از جمله مواردی است که مدافعان حقوق بشر همواره نسبت به آن انتقاد دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۰۱:۳۰ بامداد ۲۷ اسفند ماه سال گذشته یک فقره کشف جسد متعلق به خانمی ۴۹ ساله بنام «مریم . م» که در محل کارش واقع در میدان انقلاب به قتل رسیده بود، به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمـد» و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با شناسایی دهها کارگر و نیروی خدماتی شرکت خدماتی متعلق به مقتوله، به تحقیق از تمامی آنها پرداختند؛ طی انجام تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم با بررسی اظهارات تمامی نیروهای شرکت اطلاع پیدا کردند که یکی از نیروی خدماتی شرکت بنام «بهروز . س» (۳۷ ساله) به مدیر شرکت (مقتوله) علاقمند شده و حتی به او پیشنهاد ازدواج داده است.

با شناسایی «بهروز . س»، تحقیقات از وی در دستور کار قرار گرفت اما کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که همزمان با تاریخ کشف جسد، بهروز نیز از محل سکونتش واقع در یک پانسیون شبانه روزی ویژه آقایان در محدوده میدان انقلاب ناپدید و تلفن همراهش نیز خاموش شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته پیش بینی شده در ساختمان محل وقوع جنایت و سایر مراکز تجاری و مسکونی محدوده وقوع جنایت، موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ سبز رنگ شدند؛ در ادامه تحقیقات مشخص شد که «بهروز . س» یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ سبز رنگ دارد.

دستگیری متهم

با توجه به دلایل و شواهد بدست آمده و انجام تحقیقات پلیسی، دستگیری «بهروز . س» بعنوان متهم اصلی پرونده در دستور کار خود قرار گرفت.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود و با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که «بهروز . س» متأهل و دارای دو فرزند ایست و اعضای خانواده اش در یکی از شهرهای غرب کشور سکونت دارند؛ همچنین بررس سوابق بهروز نشان داد که وی از مجرمین سابقه داری است که تاکنون دو بار به اتهام سرقت و ایراد ضرب و جرح دستگیر و روانه زندان شده است.

با توجه به بلامکان بودن بهروز و حتی عدم مراجعه وی به اعضای خانواده اش در غرب کشور، اقدامات خاص پلیسی جهت دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت؛ سرانجام کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که بهروز با هویت مجعول بار دیگر در شرکتی خدماتی، اینبار در محدوده سعادت آباد مشغول بکار شده است.

با شناسایی دقیق محل شرکت خدماتی در محدوده سعادت آباد، کارآگاهان اداره دهم در ۲۸ اردبیهشت ماه با اطمینان از حضور بهروز در محل شرکت به این محل مراجعه، او را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

اعتراف به جنایت

«بهروز . س» که پس از دستگیری و روبرو شدن با دلایل و شواهد غیر قابل انکار چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل مقتوله اعتراف کرد.

بهروز به کارآگاهان گفت: “از چندی پیش به مقتوله پیشنهاد ازدواج داده بودم اما او از همان ابتدا با این پیشنهاد مخالفت کرد تا اینکه شب جنایت، با اطلاع از این موضوع که مقتوله برخی شب ها در شرکت می ماند به نزد او رفتم تا بار دیگر درخواست ازدواج خود را تکرار نمایم که اینبار وی به شدت با من برخورد کرد بگونه ای که در برابرش تحقیر شدم”.

ناگهان با او درگیر شدم، با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم ، چند ضربه به او زدم، زمان درگیری، برای آنکه مانع از کمک خواستن مقتوله شوم، پارچه ای را به دو دهانش انداخته بودم و پس از ارتکاب جنایت بلافاصله از ساختمان خارج و با ماشین شخصی ام از محل متواری شدم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: “با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده در پرونده و اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید