خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ ساعت ۱۹:۰۲:۵۴

    خانه  > سایر گروهها  >  سی و پنج درصد مدارس توسط خیران احداث می‌شود

سی و پنج درصد مدارس توسط خیران احداث می‌شود

خبرگزاری هرانا ـ رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور گفت که در حال حاضر بیش از ۶۰۰ هزار خیر مدرسه‌ساز در کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، محمدرضا حافظی در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد افزود: “بیش از یک میلیون خیر در جهان و ۶۰۰هزار خیر مدرسه ساز در کشور فعالیت می کنند”.

وی بیان کرد: “حدود ۳۵ درصد مدارس ساخته شده در کشور توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده‌اند”.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور خاطرنشان کرد: “جشنواره خیرین مدرسه ساز برای افزایش مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی از۱۵اردیبهشت در استانهای کشور آغاز شد”.

حافظی تصریح کرد: “فعالیت مجمع خیرین مدرسه ساز در کهگیلویه وبویراحمد بسیار ارزشمند وفعالیتهای بسیار خوبی در این زمینه انجام شده است”.

وی ادامه داد: “۱۸ سال از تاسیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گذشته است و دراین مدت در کشور فعالیتهای چشمگیری در راستای مدرسه سازی انجام شده است. بنیاد برکت نیز در مناطق کمتر توسعه یافته کارهای زیادی را در راستای ساخت مدرسه انجام داده است”.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور عنوان کرد: “مشارکت بانکها و موسسات در مدرسه سازی در کشور در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. ساخت مدرسه در مناطق محروم یکی از برنامه های مهم خیرین مدرسه ساز است که در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد”.

حافظی اضافه کرد: “تعداد ۱۲۶ هزار قلک برای کمک به امر خیر مدرسه‌سازی در میان دانش‌آموزان گرگانی توزیع شد که از ۲۰۰ تومان تا ۲۵ هزار تومان برای این امر خیر در مدارس کمک شده بود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید