خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ ساعت ۱۵:۲۸:۳۴

    خانه  > کارگران  >  تجمع کارگران ساختمانی مقابل ساختمان شرکت عمران پرند

تجمع کارگران ساختمانی مقابل ساختمان شرکت عمران پرند

خبرگزاری هرانا ـ شماری از کارگران ساختمانی فاز ۶ شهرپرند، صبح امروز در اعتراض به آنچه تاخیر در پرداخت مطالبات مزدی خود، از سوی پیمانکاران عنوان می‌کنند مقابل ساختمان شرکت عمران پرند تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یکی ازکارگران معترض در تماس با ایلنا درباره دلایل تجمع امروز خود وسایر همکارانش گفت: “ما بیش از۱۰۰ کارگر ساختمانی شاغل در پروژه‌های تجاری فاز ۶ شهرک پرند هستیم که که تحت مسئولیت چند شرکت پیمانکاری از پنج ماه قبل دستمزد نگرفته ایم”.

او با بیان اینکه از آذر ماه سال گذشته به دلایلی که کارفرمایان شرکتهای پیمانکاری آنرا مشکلات مالی ناشی از عدم دریافت پایان کار شهرداری عنوان می‌کنند، دستمزد کارگران ساختمانی شاغل در این پروژه  پرداخت نمی‌شود.

براساس این اظهارات مطالبات معوقه هر یک از کارگران ساختمانی رقمی حدود ۶ تا ۸ میلیون تومان است که پیمانکاران به بهانه تراشی‌های مختلف قصد پرداخت آن را به کارگران ندارند.

به گفته وی مشکلات مالی ناشی از ندادن پایان کار واحد‌های تجاری از سوی شهرداری وشرکت عمران پرند به کارگران ساختمانی مربوط نمی‌شود ودر این بین نباید  کارگران خسارت ببینند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید