خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  اربابان کانتینر قاچاق می کنند، کوله برها مجازات می شوند

اربابان کانتینر قاچاق می کنند، کوله برها مجازات می شوند

خبرگزاری هرانا ـ امام جمعه زهک با انتقاد از عملکرد بعضی از مدیران دولتی در سیستان و بلوچستان گفت “آنان امرار معاش مردم از طریق بازارچه های مرزی و کوله بری را مخالف اقتصاد مقاومتی پنداشته و اقدام و عملشان به تعطیلی کشاندن این مراکز تجاری است در حالیکه این صاحبان کانتینر ها و محموله های میلیاردی هستند که به تولید کشور آسیب می زنند نه عده ای مستضعف کوله بر که از این طریق امرار معاش میکنند”.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سنت نیوز، حجت الاسلام حسن خدری خاطر نشان کرد: “برخی از آقایان مسئول و مدیران دولتی امرار معاش مردم از طریق بازارچه های مرزی و کوله بری را مخالف اقتصاد مقاومتی پنداشته و اقدام و عملشان به تعطیلی کشاندن این مراکز تجاری می رسد”.

حجت الاسلام خدری افزود: “منظور رهبری از قاچاق و قاچاقچی کوله برهای سیستان و بلوچستان نیستند زیرا اینها امرار معاششان از این طریق بوده و فعالیتشان ضربه ای به اقتصاد کشور نمی زند”.

وی ادامه داد: “حضرت آقا صاحبان کانتینر ها و محموله های میلیاردی که به تولید کشور آسیب می زند را مضر برای اجرای اقتصاد مقاومتی می دانند نه عده ای مستضعف کوله بر را که از این طریق امرار معاش می نمایند”.

حجت الاسلام خدری ضمن تاکید بر لزوم اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: “اقتصاد مقاومتی تنها راه چاره مفید برای برون رفت از مهلکه اقتصادی می باشد اما میان اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از امرار معاش مردمی که چاره ای جز کوله بری ندارند تفاوت بسیاری است و این دو موضوع هیچ ضدیتی بایکدیگر ندارند؛ به همین جهت به آن دسته از مسئولینی که این دو را به مثابه ضد هم می دانند توصیه می نماییم نگرش خود را اصلاح نمایند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید