خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, 18th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ساعت ۱۵:۵۴:۲۸

    خانه  > اصناف  >  تاکید بر لزوم پرداخت حقوق و مزایای پایان خدمت معلمان و فرهنگیان

تاکید بر لزوم پرداخت حقوق و مزایای پایان خدمت معلمان و فرهنگیان

خبرگزاری هرانا ـ مقیمی نماینده بهشهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح در مورد علت عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و به رئیس جمهور در خصوص توضیح در مورد علت عدم تخصیص اعتبارات مربوط به ماده ۱۸۰ قانون بودجه کشور در سال ۹۴ تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خانه ملت، محمد دهقان در نشست علنی امروز (یکشنبه  ۱۲ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

دهدشتی نماینده آبادان به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص توضیح علت تعلل در پرداخت تسهیلات برای ساخت پنج سکوی حفاری دریایی در خرمشهر و آبادان توسط بانک صنعت و معدن تذکر داد.

مقیمی نماینده بهشهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح در مورد علت عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان و به رئیس جمهور در خصوص توضیح در مورد علت عدم تخصیص اعتبارات مربوط به ماده ۱۸۰ قانون بودجه کشور در سال ۹۴ و لزوم تسریع در تامین و تخصیص اعتبار سازمان صدا و سیما و لزوم اعلام نقض برجام با توجه به کارشکنی گروه ۱+۵ در اجرای تعهدات و تسریع در پرداخت حقوق معوقه بازنشستگان صنعت فولاد تذکر داد.

محمدی نماینده قزوین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان، معوقات حق التدریسی‌ها و اضافه کار فرهنگیان، حقوق پیش دبستانی و کادر اداری و آموزشی مدارس مشارکتی به وزیر بهداشت و درمان در خصوص  تسریع در اجرای قانون تعرفه گذاری نظام پرستاری تذکر داد.

قاضی پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزرای دادگستری و صنعت در خصوص جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت برنج و به وزیر آموزش و پرورش جلوگیری از افزایش تعداد دانش‌آموزان بازمانده از تحصیلات ابتدایی و دبیرستان و نظارت بیشتر و کارشناسانه بر کیفیت وسایل نقلیه عمومی و صلاحیت رانندگان برای ایاب و ذهاب فرهنگیان و دانش‌اموزان جهت جلوگیری از حوادث ناگوار رانندگی، به وزیر صنعت در خصوص تسریع در تکمیل هشت طرح فولادی کشور، به وزیر نفت در خصوص تسریع در تحویل قیر برای راه‌های روستایی کشور به ویژه از سوی پالایشگاه تبریز، به وزیر دفاع در خصوص صدور دستور به پالایشگاه تبریز برای تحویل مواد اولیه قیر آسفالت برای بهسازی روستاهای کشور، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص ‌تسریع در اجرایی طرح ‌های بهسازی راه های روستایی کشور تذکر دادند.

بشیری نماینده پاکدشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  تسریع در احتساب سنوات خدمتی حق التدریسی هایی که قبل از سال ۹۰ به استخدام آموزش و پرورش درآمدند تذکر دادند.

حسن پور نماینده سیرجان به وزیر نفت در خصوص ‌ توضیح در مورد علت توقف احداث جایگاه های عرضه بنزین و ارائه خدمات بین راهی به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح در مورد علت عدم محاسبه بخشی از حقوق بازنشستگان فرهنگی با وجود احکام صریح قانونی، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم حل مشکلات موجود در حوزه خرید شیر دامداران و مناقصه های شرکت خدمات حمایتی کشاورز، صندون توسعه کشاورزی و دامپروری، خرید نهاده های دامی، تنظیم بازار مرغ و انتصابات برخی مسئولان تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  لزوم ارسال لایحه جامع جهت رفع تبعیض ناروای حقوق فرهنگیان و پرداخت معوقات و پاداش پایان خدمت در اسرع وقت تذکر داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید