خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, 16th of October 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ ساعت ۳:۱۷:۴۹

    خانه  > سایر گروهها  >  برخورد بی ضابطه ماموران انتظامی سبب مرگ پیرمرد زاهدانی شد

برخورد بی ضابطه ماموران انتظامی سبب مرگ پیرمرد زاهدانی شد

خبرگزاری هرانا ـ حاج نیاز محمد رخشانی یکی از معتمدین و ریش سفیدان زاهدانی بر اثر بازداشت و برخورد بی ضابطه ماموران کلانتری ۱۲ زاهدان جان داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فعالین بلوچ، روز دوشنبه ۷ اردیبهشت ماموران کلانتری ۱۲ زاهدان با مراجعه به مغازه حاج نیاز محمد رخشانی یکی از معتمدین و ریش سفیدان زاهدان “بدون دلیل” به وی دست بند زده و بازداشت کردند که خانواده پس از مراجعه به کلانتری با جسد بی جان وی مواجه شدند.

آقای نصرالله رخشانی پسر نامبرده گفت: “ماموران به دنبال دو سارق بودند که آنها از دیوار مغازه پدرم بالا رفتند ماموران هم به جای دزدها پدرم را بازداشت کردند وقتی ما اعتراض کردیم به حرفمان گوش ندادند ما به ماموران گفتیم که پدر ما سابقه ناراحتی قلبی دارد و چند بار سکته کرده است اما ماموران با برخورد زشت پدرم را با خودشان بردند”.

وی افزود: “ما خودمان را به کلانتری رساندیم و قرص های قلبی پدر را بردیم، اما ماموران توجهی نکردند و نه تنها اجازه ملاقات ندادند بلکه حتی داروها را هم به او نرساندند، ماموران گفتند که قبل از پرونده سازی نمی توانیم اجازه دهیم قرص بخورد”.

آقای رخشانی تاکید کرد: “وقتی بر اثر فشارها و برخورد های بد حالش وخیم شده و بی جان می شود زنگ می زنند که آمبولانس بیاید اما پدرم همانجا جان می دهد” وی افزود: ” ما به دادگاه نظامی شکایت کردیم اما پزشک قانونی هنوز جواب نداده”.

نصر الله ادامه داد: “ماموران پس از مرگ پدرم دستپاچه شده و الان مدعی شده اند که ما اورا به عنوان معتمد حاضر کرده بودیم و بازداشتش نکردیم در حالی که به او دستبند زدند و با بی حرمتی او را بردند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید