خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, 19th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ساعت ۱۱:۴۵:۲۵

    خانه  > سایر گروهها  >  گروگان‌گیری مسلحانه به اسم «پلیس نامحسوس» در هرمزگان

گروگان‌گیری مسلحانه به اسم «پلیس نامحسوس» در هرمزگان

خبرگزاری هرانا – سه نفر با لباس شخصی و مسلح به یک قبضه اسلحه کلاشینکف با استفاده از تابلوی ایست، خودروها را نیمه شب در یکی از جاده های برون شهری بندرعباس متوقف کرده و در پوشش پلیس نامحسوس از آنان مدارک خودرو و هویتی می خواستند.

به گزارش هرانا به نقل از تابناک، سرهنگ اسماعیل مشایخ عصر امروز در نشستی خبری با اشاره به دستگیری سارقان مسلح در بندرعباس اظهارداشت: “شامگاه شنبه  در پی خبری واصله مبنی بر اینکه در حوالی پل فلزی جاده ایسین به سمت کهورستان ـ بندرخمیر یک دستگاه خودروی زانتیا که سرنشینان آن مسلح بوده و با استفاده از تابلوی “ایست” راهور در قالب خودروی پلیس نامحسوس اقدام به توقف  خودروی تویوتا می‌کنند”.

وی در ادامه با بیان اینکه این سارقین عمدتا اقدام به توقف خودروهای مدل بالا می‌کردند بیان‌داشت: “سارقین مسلح پس از توقف این خودرو، از راننده مدارک شناسایی درخواست کرده و راننده که به تصور خود این افراد از نیروهای نامحسوس پلیس بوده کوچکترین شکی نکرده و با آنها همکاری می‌کند”.

فرمانده انتظامی بندرعباس گفت: “بنابر اظهارات شاکی، فرد سارق مسلح، به محض پیاده شدن راننده و سرنشین، اسلحه خود را از حالت ضامن خارج و  روی سر راننده گذاشته و وی را به همراه سرنشین خودرو به سمت صندلی عقب خودروی تویوتا هدایت می‌کند”.

مشایخ در ادامه بیان‌داشت: “دو تن از سارقان به همراه راننده و سرنشین خودروی تویوتا که یکی از سارقان راننده و دیگری در صندلی عقب کنار شاکیان می نشیند و محل را ترک کرده و یکی دیگر از سارقین نیز به عنوان راننده خودروی زانتیا آنان را اسکورت می‌کند”.

فرمانده انتظامی بندرعباس در ادامه در تشریح نحوه دستگیری سارقان تصریح‌کرد: “بنابر اظهارات راننده تویوتا پس از طی کردن مسافتی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر، یکی از شاکیان متوجه می‌شود که این افراد از نیروهای پلیس نبوده با شجاعت تمام به سمت فرد مسلح که صندلی عقب بوده حمله می‌کند و راننده خودرو نیز به کمک سرنشین  آمده و از آنجایی که اسلحه به حالت رگبار مسلح بوده و راننده خودرو نیز به کمک سرنشین خودرو آمده و  یکی از سارقین که رانندگی خودروی تویوتا را بر عهده داشته بر اثر اصابت گلوله توسط همدست خود کشته می‌شود”.

مشایخ اضافه‌کرد: “راننده زانتیا نیز که با مشاهده این حادثه، مسافتی را طی کرده و سپس خودرو را متوقف کرده و حاضر نشده که به کمک همدستان خود بیاید و اقدام به فرار می‌کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید