خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵, 16th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ ساعت ۱۲:۵۷:۰۳

    خانه  > زنان, کودکان  >  ورود مجلس و شورای تامین به حادثه شکنجه ۲۱ روزه یک زن و دخترانش

ورود مجلس و شورای تامین به حادثه شکنجه ۲۱ روزه یک زن و دخترانش

خبرگزاری هرانا ـ  یک نماینده مجلس از طرح حادثه شکنجه ۲۱ روزه یک زن و دخترانش در مجلس شورای اسلامی و شورای تامین استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، جواد کریمی قدوسی در رابطه با حادثه شکنجه ۲۱ روزه یک زن و دخترانش در مشهد گفت: “از طرف نمایندگان مشهد به رئیس دادگستری، وزیر کشور، استاندار و وزیر بهداشت برای پیگیری درمان این افراد نامه‌ای نوشتیم که هفته آینده از تریبون مجلس قرائت می‌شود و پیگیری‌هایی شده است که امیدواریم، نتیجه‌بخش باشد”.

وی در پاسخ به این سوال که چه اقدام ضرب‌العجلی قرار است، برای وضعیت بحرانیِ درحال حاضر این زن و بچه‌هایش انجام شود؟ اظهار کرد: “در تذکر به استاندار که امروز برای او ارسال می‌شود، به وی توصیه کردیم که این اتفاق در شورای تامین استان طرح موضوع شود، زیرا که همه اعضا موثر استان در آن حضور دارند و بازکردن این پرونده در جمع آن‌ها موثر و تصمیمات این شورا می‌تواند؛ تمام صدمات و مشکلات پیش‌آمده را جبران کند”.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت پیگیری‌های قضایی از سوی شورای تامین استان ادامه داد: “در حد توصیه از استاندار خواسته‌ایم که این مساله را پیگیری کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید