خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ساعت ۱۹:۴۶:۰۹

    خانه  > زنان  >  طرح مطالبات زنان با سامانه صدو یک

طرح مطالبات زنان با سامانه صدو یک

خبرگزاری هرانا ـ مشاور وزیر نیرو در امور بانوان با بیان اینکه سامانه ۱۰۱ امکان برقراری ارتباطی سریع، مختصر، کوتاه و مفید را برای زنان در تمامی نقاط مختلف کشور فراهم می‌کند، گفت که زنان از اقشار مختلف جامعه از این طریق می‌توانند به سرعت مسائل، مشکلات و مطالبات خود را بیان و حل کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، فاطمه قیومی با بیان اینکه سامانه ۱۰۱ امکان برقراری ارتباطی سریع، مختصر، کوتاه و مفید را برای زنان در تمامی نقاط مختلف کشور فراهم می‌کند، گفت: “زنان از اقشار مختلف جامعه از این طریق می‌توانند به سرعت مسائل، مشکلات و مطالبات خود را بیان و حل کنند”.

وی افزود: “معاونت امور زنان باید بانک اطلاعاتی قوی‌ای از مشکلات و امور بانوان داشته باشد تا بتواند از این طریق به مشکلات آنها رسیدگی کند. این سامانه اولین پایگاه برای طرح مسائل زنان کشور است که امیدواریم در آینده به حیطه حل مساله و مشکلات عامه مردم بخصوص زنان جامعه ورود پیدا کند”.

قیومی گفت: “این سامانه باید قدرت اجرایی داشته باشد و بدین طریق مباحثی که وارد سامانه می‌شود عملیاتی شود و چالش‌ها را برطرف کند. با توجه به اینکه در سامانه پیامکی ١٠١ آموزش حقوقی و اجتماعی خوبی مطرح است، وزارت نیرو به تمام زیرمجموعه‌های خود اعلام کرده که از آن آگاهی پیدا کند و بدین وسیله حمایت‌های خود را از معاونت امور زنان ریاست جمهوری در راستای کمک به حل مشکلات بانوان کشور اعلام می‌کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید