خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ ساعت ۱۴:۳۲:۳۶

    خانه  > سایر گروهها  >  مرد دو زنه خانواده همسر اولش را به رگبار بست

مرد دو زنه خانواده همسر اولش را به رگبار بست

خبرگزاری هرانا – مرد جوان که با زن دیگری ازدواج کرده بود، در حالی که حاضر به طلاق همسر اول خود نبود در پی بالاگرفتن اختلاف، طی اقدامی ۵ نفر از اعضای خانواده همسر اول خود را کشت و  ۳ نفر را زخمی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، اختلافات شدید بین این مرد و خانواده همسر اولش باعث شد مرد دو زنه با سلاح گرم راهی خانه همسر اولش شده و آنها را به رگبار ببندد.

در جریان این حادثه ۲ نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند. حدود ۱۸‌ ماه پیش بود که صدای شلیک گلوله که از خانه‌ای در یکی از بخش‌های شهرستان قلعه‌گنج کرمان به گوش رسید، همسایه‌ها را شوکه کرد.

آنها وقتی خود را به محل حادثه رساندند با اجساد غرق خون ۵ عضو این خانواده روبه‌رو شدند و ماجرا را به پلیس و اورژانس گزارش کردند.

وقتی مأموران در محل حادثه حاضر شدند ۲ نفر از اعضای خانواده به‌دلیل شدت جراحات جان باخته و ۳ نفر دیگر با انتقال به بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. در تحقیق از مجروحان معلوم شد که جنایت از سوی داماد خانواده صورت گرفته است؛ مرد جوانی که از مدتی قبل با خانواده همسر اولش دچار اختلافات شدیدی شده بود.

تحقیقات پلیس نشان می‌داد که آن روز این مرد با همراه داشتن یک قبضه سلاح کمری به سراغ خانواده همسرش رفته و پس از مشاجره با آنها، همسرش را به همراه مادر، برادر و خواهر او و همچنین باجناقش به گلوله بسته و با رها کردن اسلحه در محل حادثه، پا به فرار گذاشته است. در این حادثه مادرزن و برادر‌زن او جانشان را از دست دادند و ۳ نفر دیگر نیز به‌شدت مجروح شدند.

با این اطلاعات، دستور بازداشت داماد فراری صادر و تحقیقات برای دستگیری او آغاز شد. مأموران در نخستین اقدام راهی خانه همسر دوم او شدند اما وی در آنجا حضور نداشت. بررسی‌ها نشان می‌داد که این مرد پس از جنایت، محل زندگی‌اش را ترک کرده و از استان کرمان خارج شده است.

جست‌وجو برای دستگیری مرد جنایتکار ادامه داشت تا اینکه پلیس آگاهی کرمان به اطلاعاتی دست یافت که نشان می‌داد متهم به استان فارس گریخته است. مأموران با بررسی‌ تمامی سرنخ‌ها متوجه شدند که قاتل فراری به یکی از بخش‌های شهرستان سپیدان گریخته و با استفاده از هویت جعلی، در یک گاوداری مشغول به‌کار شده است.

با این اطلاعات، تیمی از کارآگاهان با دریافت نیابت قضایی راهی استان فارس شدند و با محاصره محل اختفای مرد جنایتکار، در یک عملیات ضربتی او را دستگیر کردند. این مرد پس از انتقال به پلیس آگاهی کرمان، به جنایت اعتراف کرد و گفت: همه‌‌چیز از زمانی شروع شد که فهمیدم همسرم قادر نیست بچه‌دار شود. من عاشق بچه‌ بودم و می‌خواستم پدر شوم.

برای همین تصمیم گرفتم برای دومین بار ازدواج کنم اما پس از ازدواج دوم، با خانواده همسر اولم به‌شدت دچار اختلاف شدم. آنها از اینکه تجدید‌ فراش کرده بودم عصبانی بودند.

می‌گفتند که باید از همسر دومم جدا شوم و این اختلافات تا جایی پیش رفت که درنهایت از کوره در رفتم و روز حادثه با سلاح گرم، آنها را به رگبار بستم و گریختم. به گفته سرهنگ پرنگ، رئیس پلیس قلعه‌گنج، پس از اعترافات متهم، او برای رسیدگی به پرونده‌اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید