خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  سوزاندن یک مرد به بهانه رابطه نامشروع

سوزاندن یک مرد به بهانه رابطه نامشروع

خبرگزاری هرانا – مردی به‌خاطر رابطه عاشقانه همسرش در اقدامی جنون‌آمیز پسر مورد علاقه وی را کشت و جسدش را در بیابان‌های خراسان جنوبی به آتش کشید.

به گزارش هرانا به نقل از شرق، متهم به قتل در جلسه دادرسی دادگاه کیفری بیرجند تصریح کرد: «م . الف» در ادامه بیان کرد در ١٢ خرداد سال گذشته با برادر زنم «ع. الف» هماهنگ کردم تا مقتول را زیرنظر بگیریم، ساعت ١۵ تا ١۶ همان روز «ع . الف» به محل مجتمع‌ هزار واحدی قاین که خانه مقتول بود، رفت و وی را زیرنظر گرفت و سپس با من تماس گرفت که من نیز به آنجا رفتم.

رئیس دادگاه کیفری شماره یک خراسان جنوبی ادامه داد: «م. الف» در ادامه بازجویی‌ها به مأموران گفت: «ع . الف» مقتول را سوار بر خودرو کرده بود و من نیز سوار خودرو شدم و کنار مقتول نشستم و موضوع رابطه نامشروع با همسرم را به وی گفتم که «م . پ» این موضوع را انکار می‌کرد و من عصبانی شدم و چاقویی که از قبل در اختیار داشتم به قفسه سینه وی فرو کردم که «م . پ»، من را گاز گرفت و بعد به «ع . الف» که راننده خودرو بود گفتم تو بیا صندلی عقب که وی خودرو را متوقف کرد و من راننده شدم، «ع. الف» رفت به صندلی عقب خودرو و چند مشتی به مقتول زد.

متهم به قتل گفت: “مقتول را به سمت زمین کشاورزی پدرم در روستای پهنایی بردم و «م . پ» را در آغل گوسفندان بستیم و خودم به همراه «ع . الف» به قبرستان رفتیم که غروب همان روز پدرم به من زنگ زد و گفت مقتول را کشتم و جسد وی را آتش زدم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید