خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۲۲ ساعت ۲:۳۸:۱۴

    خانه  > اعدام  >  اجرای یک حکم اعدام متوقف شد

اجرای یک حکم اعدام متوقف شد

خبرگزاری هرانا ـ اجرای حکم قصاص مردی که ۹ سال قبل متهم به “قتل” بود، با بخشش دختر مقتول متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جام جم،  بعد از ظهر بیست و ششم آذر سال ۸۷ ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی تهران با تماس مردمی، از درگیری خونینی میان دو مرد در یک چلوکبابی در خیابان شمشیری باخبر شدند. ماموران با حضور در محل به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد مردی که چلوکبابی را اداره می‌کرده با صاحب ملک به نام عبدالله درگیر و توسط وی زخمی شده است.

در ادامه تحقیقات معلوم شد ضارب فراری پیش از این با مرد جوان اختلاف مالی داشته و حتی پیش از درگیری نیز او را به مرگ تهدید کرده بود. در مرحله بعدی مشخص شد مرد زخمی ساعتی بعد در بیمارستان تسلیم مرگ شده است. با مرگ وی، مرد قاتل دستگیر و با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد.

او با اعتراف به قتل مرد جوان، اظهار کرد: “ملکم را به مقتول اجاره داده بودم. روز حادثه مستاجرم برای تعمیر لوله‌ها، تعمیرکاری را به آنجا آورده بود؛ در حالی که لوله‌های مغازه نیازی به تعمیر نداشت. بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و او را با چاقو زدم”.

متهم پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. با گذشت ۹ سال از وقوع این جنایت، در حالی که قرار بود متهم چهارشنبه به دار آویخته شود، دختر مقتول دیروز به شعبه اجرای احکام آمد و قاتل پدرش را بخشید. این در حالی است که پدر و مادر مقتول همچنان خواستار اجرای حکم هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید