خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام, سایر گروهها  >  سخنگوی قوه قضاییه: مولاوردی رسما به دادسرا احضار شده است

سخنگوی قوه قضاییه: مولاوردی رسما به دادسرا احضار شده است

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی قوه قضاییه، از احضار شهیندخت مولاوردی معاون رییس جمهور به دادسرا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره پرونده شکایت از خانم مولاوردی گفت: “مسئولان سیستان و بلوچستان برای ایشان پرونده‌ای تشکیل دادند و در تهران نیز رسما به دادسرا احضار شدند”.

لازم به ذکر است که طی روزهای گذشته خبری از سوی رسانه ها منتشر شد که شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهوری ایران در امور زنان اظهار کرده بود: “روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام شده‌اند.”

وی با ابراز نگرانی از بی‌مسئولیتی جامعه در قبال بازماندگان خانواده های اعدام شده افزوده است: “بازماندگان آنها امروز قاچاقچی بالقوه هستند؛ هم از این نظر که بخواهند انتقام پدران خود را بگیرند هم برای تامین منابع مالی خانواده ها، اما هیچ حمایتی از این افراد نمی‌شود.”

این موضوع با واکنش های مختلفی روبرو شد و پس از گذشت چند روز معاون دادگستری استان سیستان و بلوچستان از اعلام جرم برعلیه معاون زنان ریاست جمهوری خبر داد.

مولاوردی اظهار داشت: “اطلاعیه‌ای را در این خصوص به زودی منتشر خواهیم کرد و ان شاالله نام روستا را هم در آن اطلاعیه خواهیم گفت”.

وی در خصوص اعلام جرمی که برعلیه‌اش صورت گرفته گفت: “این موضوع را اگر لازم شد از طریق دادگاهی که اقدام شده پیگیری می‌کنیم و چون اعلام جرم شده باید مسیر قانونی خودش را طی کند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید