خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵, 20th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ ساعت ۱۸:۳۶:۴۰

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  علم‌الهدی: بدحجابی از اختلاس بدتر است

علم‌الهدی: بدحجابی از اختلاس بدتر است

خبرگزاری هرانا ـ سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی مدعی شد بدحجای از اختلاس بدتر است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرآنلاین، آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در ادامه سلسله جلسات تفسیر قرآن هفتگی خود در مهدیه مشهد در مورد علت تأکیدات همیشگی خود روی آسیب‌های مسأله بدحجابی، گفت: “انسانی که مالِ مردم را می‌خورد یا حرف حرامی می‌زند یا نگاه حرامی می‌کند، مرتکب گناهانی شده است که فقط خود او را منحرف می‌کند، در حالی که بدحجابی گناهی است که انسان را ابزار می‌کند تا شیطان دیگران را منحرف سازد”.

وی افزود: “آن زن و دختری که خدا و قرآن و معاد را هم قبول دارد اما حجاب را از دست داده و آرایش کرده و با موی پریشان مقابل مرد نامحرم ظاهر شده، علاوه بر اینکه خودش گناه کرده، ابزاری برای وادار کردن حداقل ۱۰۰ نفر دیگر به کار حرام می‌شود، از این‌رو این گناه از بدترین گناهان است”.

احمد علم الهدی به داشتن مواضع زن ستیزانه و بنیادگرایانه شهرت دارد، او پیش تر گفته بود “زن بدحجاب پیاده‌نظام آمریکا و پیاده‌نظام اسراییل و همان نیرویی است که آمریکا و اسراییل وارد ایران کرده‌است، تا نظام و انقلاب را شکست دهد”.

امام جمعه مشهد همچنین در مخالفت با حضور اجتماعی زنان گفته بود “این که یک زن را به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران در المپیک، انتخاب کرده‌اند؛ دهن‌کجی به ارزش‌های دین مبین اسلام است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید