خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  عامل انتشار سخنان قاضی‌پور در ارومیه کتک خورد

عامل انتشار سخنان قاضی‌پور در ارومیه کتک خورد

خبرگزاری هرانا ـ حامد عطایی روزنامه نگار و مدیرمسئول نشریه آینا نیوز، در ارومیه از سوی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این خبرنگار عامل انتشار سخنان «قاضی‌پور» بود که انتقادات فراوانی را متوجه این نماینده مجلس کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، مصطفی زادگان مدیر مسئول نشریه فرهنگ شمس، یکی از دوستان حامد عطایی با تشریح حادثه رخ داده گفت:‌ “روز پنجشنبه هفته گذشته با آقای عطایی تماسی از سوی افراد ناشناس گرفته می شود و با دعوت مدیرمسئول آینانیوز به میدان انقلاب ارومیه، بعد از جر و بحث انتخاباتی افراد حاضر به ضرب و شتم شدید این روزنامه نگار با حضور زن و فرزندان وی پرداختند”.

وی با اشاره به اینکه  دوربین های منطقه صحنه حادثه را ضبط کرده است افزود:‌ “حادثه در مقابل دوربین یک بانک اتفاق افتاده و در حال حاضر دادستانی ارومیه برای پیدا کردن مسببین حادثه و احقاق حقوق این روزنامه‌نگار ورود پیدا کرده است”.

مصطفی زادگان افزود: “در این حادثه عطایی از چند ناحیه بدن از جمله گونه و گوش چپ دچار جراحت جدی شد و گفته می شود پرده گوش وی دچار پارگی شده و قدرت شنوایی خود را از دست داده است”.

وی افزود: “با تماس مردم حاضر در محل حادثه بلافاصله پلیس ۱۱۰ در محل حاضر و به انجام تحقیقات محلی پرداخت”.

پرونده شکایت این روزنامه نگار در دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل و قرار است معاون دادستان و قاضی ویژه پرونده جرایم انتخاباتی نسبت به این شکایت اعلام نظر نماید.

عطایی همان روزنامه‌نگار ارومیه‌ای است که در روزهای اخیر با انتشار یک فیلم از سخنرانی قاضی‌پور یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی و راه یافته به مجلس از ارومیه خبر ساز شده و واکنشهای عمومی بسیار زیادی را به دنبال داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید