خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  میثاق یزدان نژاد؛ ۳ ماه و نیم ممنوع الملاقات در بند سپاه

میثاق یزدان نژاد؛ ۳ ماه و نیم ممنوع الملاقات در بند سپاه

خبرگزاری هرانا – میثاق یزدان نژاد، زندانی سیاسی از زمان انتقال به زندان اوین و بیش از سه ماه و نیم ممنوع الملاقات بوده و موفق به دیدار خانواده اش نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، میثاق یزدان نژاد، زندانی سیاسی از اواخر مهرماه که به بند دو الف، بازداشتگاه ویژه سپاه پاسداران مستقر در زندان اوین منتقل شده است، موفق به دیدار با خانواده اش نشده است.

میثاق یزدان نژاد، زندانی سیاسی از روز بیست و نهم مهرماه ماه از زندان رجائی شهر خارج گردیده و در بند دو الف، بازداشتگاه ویژه اطلاعات سپاه در زندان اوین در وضعیت انفرادی محبوس است.

گفته شده است که پرونده این زندانی به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران اوین ارجاع داده شده است ولی از اتهامات وی اطلاع دقیقی در دست نیست.

گفتنی است که در نهمین سال زندان میثاق یزدان نژاد، حکم ۱۳ سال حبس این زندانی سیاسی پس از اعاده دادرسی توسط شعبه ۱۴ دیوان عالی کشور نقض شده و قرار است شعبه هم عرض مجددا به پرونده این زندانی سیاسی رسیدگی کند.

میثاق یزدان‌نژاد، دانشجوی رشتۀ مترجمی پیام نور، در تاریخ ۱۹ شهریورماه ۱۳۸۶ توسط مامورین وزارت اطلاعات دستگیر و توسط قاضی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران و همچنین دادگاه انقلاب شهرری و پس از تبدیل حکم در شعبه ۳۶ تجدیدنظر، جمعا به ۱۳ سال زندان به دلیل شرکت در مراسم نوزدهمین سالگرد قتل عام زندانیان سیاسی و ارتباط و همکاری با سازمان مجاهدین خلق محکوم شد، این زندانی پیش از انتقال در حال سپری کردن نهمین سال حبس خود در زندان رجایی شهر بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید