خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  انتقال علیرضا منصوری به زندان اوین

انتقال علیرضا منصوری به زندان اوین

خبرگزاری هرانا – علیرضا منصوری، فرزند تازه بازداشت شده زندانی سیاسی، محمد علی منصوری، به زندان اوین منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یک منبع مطلع به گزارشگر هرانا گفت که علیرضا منصوری در زندان اوین در بند است و به خانواده او گفته شده که به دادسرای اوین مراجعه کنند

علیرضا منصوری، متولد ۱۳۶۰ فرزند محمدعلی (پیروز) منصوری، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجائی شهر که سی ام دی ماه با هجوم نیروهای امنیتی به محل کار خود بازداشت شده در زندان اوین تهران محبوس است.

لازم به ذکر است که از بند دقیق محل بازداشت وی و اتهامات وارده تا این لحظه هیچ اطلاع دقیقی در دست نیست.

پیشتر ایران منصوری خواهر علیرضا و دختر محمد علی منصوری با اعلام خبر بازداشت برادرش به خبرنگار هرانا گفته بود که نیروهای امنیتی پس از بازداشت برادرش به منزل وی نیز مراجعه کرده و پس از تفتیش کامل منزل کامپیوتر، تمامی گوشی های تلفن همراه و وسائلی دیگر را با خود برده اند.

محمدعلی (پیروز) منصوری، زندانی سیاسی در وضعیتی هشتمین سال حبس خود در زندان رجائی شهر را سپری میکند که در این هشت سال از مرخصی محروم بوده و همچنین در معرض بیماری های مختلف است.

محمدعلی منصوری شهریور ۱۳۸۶ بازداشت شد. شعبه‌ی ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی او را به اتهام ارتباط و همکاری با سازمان مجاهدین خلق به ۱۷ سال زندان، تبعید به زندان رجایی شهر کرج و ۱۵۰ هزار تومان جریمه‌ی نقدی محکوم کرد که در دادگاه تجدیدنظر هم تأیید شد.

محمدعلی منصوری در سال‌های ۱۳۶۰ نیز به اتهام مشابه زندانی شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید