خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, حقوق آکادمیک  >  دانشجویان معترض در فصل امتحانات به کمیته انضباطی احضار شدند / سند

دانشجویان معترض در فصل امتحانات به کمیته انضباطی احضار شدند / سند

خبرگزاری هرانا ـ  دانشجویان موسسه آموزش عالی گنجینه هنر و معماری کرمانشاه که چندی پیش نسبت به نامساعد بودن شرایط کلاس‌ها و عدم امکانات آموزشی اعتراض کرده بودند، از سوی مسئولان به کمیته انضباطی دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، در پی اعتراضات دانشجویان موسسه آموزش عالی گنجینه هنر و معماری کرمانشاه به وضعیت نامناسب این موسسه، مسئولین موسسه همزمان با فصل امتحانات پایان ترم با ارسال دعوت نامه به درب منازل دانشجویان معترض، آنان را به کمیته انضباطی احضار کردند.

گفتنی است در حالی مسئولان این موسسه در برگه احضاریه علت آن را ایجاد بلوا و آشوب در محیط موسسه عنوان کرده اند که دانشجویان احضار شده چندین بار درخواست تشکیل یک جلسه برای حل مشکلاتشان را داشته و پس از عدم اعتنا از سوی مسئولین، صرفاً روبروی درب موسسه تجمع سکوت برگزار کرده و مطالباتشان را مطرح کردند.

پیش از این خبرگزاری ایسنا، گزارشی از وضعیت و مشکلات صنفی – آموزشی دانشجویان این موسسه را تحت عنوان “وضعیت اسفبار دانشجویان در موسسه آموزش عالی گنجینه هنر و معماری کرمانشاه به روایت تصاویر” منتشر کرده است که تصاویر منتشره خود حکایت از عمق مشکلات موجود دارد. و تعجب آنکه مسئولان این موسسه به جای رفع مشکلات دانشجویان و رسیدگی به مطالباتشان، همزمان با امتحانات پایان ترم اقدام به احضار آنها به کمیته انضباطی کرده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید