خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هشدار دادستان تهران نسبت به انتشار تصاویر ورزشکاران و هنرمندان در فضای مجازی

هشدار دادستان تهران نسبت به انتشار تصاویر ورزشکاران و هنرمندان در فضای مجازی

خبرگزاری هرانا ـ دادستان تهران به ورزشکاران و هنرمندان نسبت به انتشار آنچه تصاویر نامناسب و خلاف شئون اسلامی در فضای مجازی خواند، هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: “در هفته‌های اخیر عکس‌ها و تصاویر نامناسب و خلاف شئون اسلامی در فضای مجازی منتشر شد که منجر به تشکیل چند پرونده قضایی شد و مدعی‌العموم در چنین مواردی به وظایف ذاتی خود عمل می‌کند”.

عباس جعفری دولت‌آبادی گفت: “انتشار عکس‌های نامناسب یک ورزشکار خلاف منش پهلوانی و روح جوانمردی است و ورزشکاران و هنرمندان باید از انتشار عکس‌های نامناسب در فضای مجازی پرهیز کنند”.

وی افزود: “انتشار عکس‌های خلاف موازین اسلامی از برخی ورزشکاران و هنرمندان در فضای مجازی باعث شد دادستانی تهران از جنبه عمومی جرم ورود و با متخلفان برخورد کند”.

دادستان عمومی و انقلاب تهران خطاب به جامعه ورزشکاران و هنرمندان تأکید کرد: “ورزشکاران و هنرمندان اصیل، باید افراد هنرمندنما و ورزشکارنما را از جامعه ورزشی و هنری طرد کنند تا به‌واسطه اقدامات برخی افراد متخلف، پیامدهای آن متوجه جامعه هنری و ورزشی کشور نشود”.

جعفری دولت‌آبادی درباره تعرض به حریم خصوصی دیگران از سوی برخی سودجویان، اظهار داشت: :در سه هفته گذشته عده‌ای با ورود به حریم خصوصی دیگران، تصاویر خصوصی افراد را در فضای مجازی منتشر کردند که با اقدام به‌موقع دادستانی مواجه شد:.

لازم به ذکر است که در روزهای اخیر سوشا مکانی، دروزاه بان تیم قوتبال پرسپولیس به دنبال انتشار تصاویری از او در شبکه‌های مجازی بازداشت شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید