خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, فرهنگی  >  یک کارگردان: زندگی شخصی بازیگر از زندگی حرفه‌ای‌ جداست

یک کارگردان: زندگی شخصی بازیگر از زندگی حرفه‌ای‌ جداست

خبرگزاری هرانا ـ کارگردان فیلم “حکایت عاشقی”، که پخش تیزر فیلمش به دلیل حضور دو بازیگر ممنوع شده است، نسبت به این مسئله و ناهماهنگی‌هایی که به فیلم‌ها ضربه می‌زند، اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سینماژورنال، پخش تیزر “حکایت عاشقی” از تلویزیون، پس از دو روز به دلیل حضور بهرام رادان و قطب الدین صادقی متوقف شد. پخش تیزرهای این فیلم که در ابتدا کُد پخش گرفته بود، به دلیل ممنوع التصویری دو بازیگر آن و از جمله رادان ممنوع شد و این شد که “حکایت عاشقی” نتوانست در دو هفته ای که از اکرانش می گذرد تبلیغات تلویزیونی مفیدی داشته باشد.

گفته می شود بهرام رادان به دلیل حمایت و تبریک ازدواج همجنسگرایان در امریکا در توییتر شخصی اش ممنوع التصویر شده است، اگرچه وی این توییت را حذف و حتی معذرت‌خواهی نیز کرده است.

احمد رمضان زاده کارگردان “حکایت عاشقی” در تازه ترین واکنش به ممنوعیت پخش تیزرهایش به “تماشاگران امروز” گفت: “تلویزیون به ما گفت بخاطر رادان و قطب الدین صادقی تیزر را پخش نمیکند، اما به نظر من مدیران باید به بازیگران جدا از زندگی شخصی شان نگاه کنند”.

وی ادامه داد: “زندگی شخصی بازیگر جدا از زندگی حرفه ایش است. اگر من مرتکب تخلف شدم باید برای من جریمه تعیین کرد و نه اثری هنری محصول دست من”.

کارگردان “حکایت عاشقی” که تهیه کنندگی آن را مسعود جعفری جوزانی برعهده داشته، خاطرنشان ساخت: “حتی حاضر نیستند واضح به فیلمساز بگویند این دو نفر ممنوع التصویر هستند. جالب است که دو روز تیزر را پخش کردند و بعد گفتند ممنوع است. این نشان دهنده این است که هماهنگی در این زمینه نداریم”.

احمد رمضان زاده تاکید کرد: “هر فیلمساز از چند جا باید مجوز بگیرد، اول شورای پروانه ساخت بعد شورای پروانه نمایش بعد هیات انتخاب جشنواره فجر بعد برای تبلیغ فیلم دوباره باید مجوز بگیری و همه اینها در حالیست که شما اصلا فکر نمی کنی دو بازیگرت ممنوع التصویر هستند”.

این کارگردان با بیانی صریح خاطرنشان ساخت: “چه کسی قرار است پاسخگوی لطمه ای باشد که به فیلم وارد شده و چه کسی قرار است تاوانش را بدهد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید