خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  بازگشت بهزادیان‌نژاد و میردامادی به زندان اوین

بازگشت بهزادیان‌نژاد و میردامادی به زندان اوین

خبرگزاری هرانا – قربان بهزادیان‌نژاد و محسن میردامادی، دو زندانی سیاسی که در مرخصی از زندان به سر می‌بردند روز گذشته با عدم تمدید مرخصی به زندان اوین بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز گذشته مورخ ۱۲ بهمن ماه، قربان بهزادیان‌نژاد و محسن میردامادی دو زندانی سیاسی زندان اوین که در مرخصی از زندان به سر می‌بردند با عدم تمدید مرخصی به بند ۳۵۰ این زندان بازگشتند.

لازم به یادآوری است قربان بهزادیان‌نژاد، رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در جریان اعتراضات پس از انتخابات سال ۸۸ بازداشت و پس از تحمل چند ماه انفرادی به ۵ سال حبس محکوم شده است.

همچنین محسن میردامادی، دبیرکل دربند جبهه مشارکت ایران اسلامی، در پی فوت پدر همسرش برای شرکت در مراسم های او به مرخصی آمده بود.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. فقط روضه خوانها میتوانند دروغی به این بزرگی بسازند. اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنبیت کشور. وقتی بمردم ظلم میکنند انتظار دارند که آنها برایشان به به و چه چه کنند. وقتی جایی برای دادخواهی ندارند باید یکجایی جمع بشوند، درد خود را بگویند و رفع ظلم را تقاضا کنند . مردم هرگز نمیخواهند امنیت کشور را بهم بزنند. دیگر هیچکس به جان و مال و ناموس و حیثیت خود از دست این روضه خوانها ایمن نیست؛ اینها خودشان با ظلم و جور و فسادشان امنیت مردم و بطبع آن امنیت کشور را مختل کرده اند.

نظر بگذارید