خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  مسمومیت ۱۴ دانش‌آموز دختر گچسارانی

مسمومیت ۱۴ دانش‌آموز دختر گچسارانی

خبرگزاری هرانا – مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: ۱۴ نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران بر اثر مسمومیت به بیمارستان شهید رجایی این شهر منتقل شدند.

به گزارش هرانا به نقل از ایسنا؛ منطقه کهگیلویه و بویراحمد، ظهرالدین پورالحسینی در این زمینه گفت: چهارشنبه، ۲۴ دی ماه ۱۴ نفر از دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران به علت مسمومیت به اورژانس این شهر اعزام و سرپایی مداوا شدند.

وی اظهار کرد: امروز در سطح مدارس شهرستان و روستا‌ها شیر توزیع شد و این دبستان ۲۰۰ دانش آموز دارد که از این تعداد تنها ۱۴ نفر مسموم شدند.

پورالحسینی افزود: بنا بر این نمی‌توان گفت علت مسمومیت این دانش‌آموزان مصرف شیر مدارس بوده است اما آزمایشاتی صورت گرفته و در حال تحقیق برای مشخص شدن دلیل این موضوع هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: والدین دانش‌آموزان نگران نباشند و با مسئولان بهداشت و درمان شهرستان رایزنی‌هایی صورت گرفته که به زودی دلیل این مسئله مشخص و از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

هم چنین دکتر ستار اسدپور، مدیر شبکه بهداشت شهرستان گچساران نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: امروز ۱۳ نفر از دانش آموزان دختر مدرسه شاهد گچساران دچار مسمومیت شده بودند.

وی افزود: این دانش آموزان به اورژانس گچساران انتقال داده شدند که کار مداوای آنان به صورت سرپایی انجام شد.

اسدپور با بیان این‌که به احتمال زیاد مسمومیت این دانش‌آموزان ناشی از شیر مدارس بوده، اضافه کرد: نمونه شیر توزیع شده به آزمایشگاه فرستاده شده و تا فردا جواب قطعی آن از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید