خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  اعدام یک زندانی در زندان بم

اعدام یک زندانی در زندان بم

خبرگزاری هرانا- یک زندانی به اتهام حمل و مشارکت در تهیه مواد مخدر پس از تحمل ۱۲ سال زندان، سحرگاه روز پنج شنبه در زندان بم اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، «رضا بی‌غم» که از سوی دادگاه انقلاب کرمان به اتهام حمل و مشارکت در تهیه مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود پس از تحمل ۱۲ سال زندان سحرگاه روز پنج شنبه (۹ بهمن ماه) در زندان بم از طریق چوبه دار اعدام شد.

لازم به اشاره است رسانه‌های رسمی و ارگان‌های مربوطه استان کرمان تا لحظه تنظیم این خبر در این رابطه هیچگونه اطلاعاتی منتشر نکرده‌اند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. از روز اولی که حاکمیت دینی در ایران مستقر شد اولین وظیفه ای را که برای خودش در نظر گرفت مبارزه و درافتادن با مردم شریف ایران بود.جواب تمام محبتهای آنها را که با راهپیماییهای ملیونی و تحمل درد و رنج بسیار آنها را سر کار آوردند با داغ و درفش و زندان و شکنجه داد.ملیونها انسان فرهیخته ایران ساز را هم از کشورشان فراری داد.واقعآ جای تاسف است از اینهمه بی معرفتی و ستمی که رژیمی به ولینعمتان خود میکند.ولی از قدیم گفته اند شکر نعمت نعمتت افزون کند . کفرنعمت از کفت بیرون کند.این رژیم خائن جاهل فاسد بخاطر کفران نعمتی که کرده حتمآ باید تقاص پس بدهد.

نظر بگذارید