خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴, 15th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ ساعت ۲:۳۷:۵۳

    خانه  > زندانیان, کارگران  >  جعفر عظیم زاده محاکمه و به زندان مرکزی ساوه منتقل شد

جعفر عظیم زاده محاکمه و به زندان مرکزی ساوه منتقل شد

خبرگزاری هرانا ـ ظهر امروز چهارم خرداد ۹۴، پس از برگزاری جلسه محاکمه جعفر عظیم زاده، ریئس هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران به دستور قاضی شعبه یک دادسرای ساوه روانه بازداشتگاه شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، جعفر عظیم زاده روز گذشته در جریان همراهی کردن خانواده شاپور احسانی راد عضو هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران که از ۱۰ روز پیش به اتهام تحریک کارگران اعتصابی کارخانه لوله و نورد صفا در بازداشت به سر میبرد، دستگیر شد.

جعفر عظیم زاده، به اتهام تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار اخبار مربوط به کارگران لوله و نورد صفا که بیش از یک ماه در اعتصاب به سر میبردند، مورد محاکمه قرار گرفت.

لازم بذکر میباشد، “امروز دادپرس شعبه یک دادگستری ساوه به خانواده ی شاپور احسانی راد گفته است که فعلا تا آخر هفته بعد پیگیر آزادی ایشان نباشید.”

“محاکمه و بازداشت، شاپور احسانی راد به دلیل مشاور و نمایتدگی کردن کارگران لوله و نورد صفا تحت عنوان تحریک کارگران و نیز محاکمه و بازداشت، جعفر عظیم زاده به دلیل انتشار و درج اخبار اعتصابات و اعتراضات کارگران بخصوص خبر لوله و نورد صفا در سایت اتحاد در حالی صورت میگیرد که این کارگران ۵ ماه حقوق معوقه دارند و ۱۷ ماه بیمه تامین اجتماعی آنان پرداخت نشده است و به گفته کارگران صاحب کارخانه محکوم به  اختلاس ۶۵۰۰ میلیاردی است.”

 

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید