خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۴, 16th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ساعت ۱۰:۲۲:۴۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دبیر فرهنگی دفتر خامنه ای: با بدحجابی مقابله نشود حزب‌الله وارد عمل می‌شود

دبیر فرهنگی دفتر خامنه ای: با بدحجابی مقابله نشود حزب‌الله وارد عمل می‌شود

خبرگزاری هرانا ـ رضا غلامی، دبیر شورای فرهنگی دفتر خامنه‌ای، در سخنان تهدیدآمیزی مدعی شده است که «حجاب» برای «جامعه امن» لازم است و در صورتی که پلیس با «بدحجابی» مقابله نکند٬ نیرو‌های حزب‌الله وارد عمل شده و جلوی این «فساد» را خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، غلامی، در آنچه که  اجلاس سراسری (عفاف، عزت، عشق) نامیده شده، در جمکران گفت: “عده‌ای امروز نسبت به ضروری بودن حجاب در جامعه ایجاد تردید می‌کنند در حالی که حجاب از ضروریات اسلام است.”

غلامی، این هشدار را در پاسخ به جریان‌ها و افرادی مطرح کرده که در ماه‌های اخیر به طور مستقیم و غیرمستقیم اجباری کردن حجاب در ایران را سیاستی اشتباه دانسته‌اند.

این سخنان در واکنش به اظهارات محمدرضا زائری٬ یکی از روحانیون فعال در امور فرهنگی، استاد حوزه و دانشگاه، گفت:” مقام‌های جمهوری اسلامی باید با شجاعت اعتراف کنند که “حجاب اجباری” در ایران سیاستی “اشتباه” و ناکار‌آمد است، بیان شده است.”

محمدرضا زائری، یکی از جمله روحانیون شناخته شده در ایران است که مدت‌هاست به منتقدان حجاب اجباری در ایران پیوسته و سخنرانی‌های صریحی در این مورد ایراد می‌کند.

دبیر شورای فرهنگی دفتر خامنه‌ای هم در واکنش به سخنان زائری، گفته، حجاب از ضروریات اسلام و لازمه “جامعه امن”، حجاب اسلامی است.

غلامی افزوده،” من تعجب می‌کنم برخی با لباس روحانی (زائری) می‌گویند چرا در جمهوری اسلامی حجاب اجباری شده است.”

وی در ادامه، سخنان خود مدعی شده «با برداشته شدن حجاب قانونی در جمهوری اسلامی، وضع حجاب بهتر نمی‌شود و حداقل تجربه دنیا این را تأیید نمی‌کند.»

این روحانی همچنین ادعا کرده ۹۰ درصد زنان ایران به حجاب اسلامی باور دارند و پلیس باید با کسانی که در شهر‌های بزرگ «بد‌حجاب» هستند، برخورد کند که در غیر

این صورت، حزب‌الله وارد عمل خواهد شد.

غلامی افزدوه، حزب‌الله برای برخورد با «بد‌حجابی» در چارچوب «شرع و عقل» اقدام خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. این دوستان که اعلام میکنن حزب الله و مرتبا به زبان می اورند . ایا یادشون رفته که همه ما ایرانی هستیم . بزرگترین درس امام حسین در کربلا درس ازادگی بوده .
    کجاست این ازادگی .
    یادتون نره و بترسید از سیا مردم . که بالاخره روزی طغیان خواهد کرد .

نظر بگذارید