خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  حضور تعزیرات حکومتی در نمایشگاه کتاب

حضور تعزیرات حکومتی در نمایشگاه کتاب

خبرگزاری هرانا ـ حکم ۱۷ تخلف غرفه‌های جانبی نمایشگاه کتاب با حضور رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی، استان تهران صادر و در محل اجرایی شد.

به گزارش خبرگزازی هرانا به نقل از ایسنا، روز گذشته، ۱۹ اردیبهشت ماه، طرح ویژه نظارت بر غرفه‌های جانبی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب با حضور بازرسان اتاق اصناف، بهداشت و رئیس شعبه ۴۱ تعزیرات حکومتی استان تهران آغاز شد.

به ادعای مسئولین مربوطه، هدف این طرح نظارت بر خدمات تغذیه‌ای غرفه‌های مستقر در محل مصلی تهران بود که در نخستین روز از بازرسی بیش از ۳۷ غرفه مورد بازرسی قرار گرفت و برای ۱۷ غرفه گزارش تخلف به رئیس شعبه ۴۱ تعزیرات حکومتی ارجاع شد که در محل به این تخلف ها رسیدگی و حکم صادره اجرایی شد.

رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در این مورد گفت: در برخی از غرفه ها مشکل گرانفروشی و رعایت نکردن موارد بهداشت مشاهده که در همان محل رای صادر و حکم اجرا شد.

وی افزود: برخی افراد سودجو به این موضوع به چشم فرصتی برای انجام تخلف نگاه می‌کنند، اما نمایشگاه کتاب محلی برای خدمت رسانی است و امیدواریم که ارائه کنندگان خدمات در این نمایشگاه به این موضوع به چشم خدمت نگاه کنند نه فرصت.

رئیس شعبه ۴۱ تعزیرات حکومتی استان تهران در مورد واکنش صاحبان غرفه‌ها به حضور تعزیرات حکومتی گفت: بیشتر افراد غرفه دار با حضور تعزیرات حکومتی و تذکر لسانی، قیمت ها را اصلاح و قیمت کالاها را درج کردند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید