خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  فرماندار مهاباد دستور رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک دختر جوان را صادر کرد

فرماندار مهاباد دستور رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک دختر جوان را صادر کرد

خبرگزاری هرانا ـ جعفر کتانی، فرماندار مهاباد از بررسی پرونده حادثه‌ مرگ مشکوک، یک دختر جوان در یکی از هتل‌های این شهر خبر داد و گفت که تحقیقات درباره این پرونده از سوی مراجع ذیصلاح آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، فرماندار مهاباد در جمع تعدادی از خبرنگاران محلی اظهار داشت: در حادثه‌ای که در هتل تارای شهرستان مهاباد اتفاق افتاد، دختر جوانی که در این هتل مشغول به کار بود جان خود را از دست داده است.

وی افزود: پرونده در دادگستری شهر مهاباد به یک قاضی قابل اعتماد و سختگیر واگذار شده است و بنده در تماس‌ها و دیدارهایی که با دادستان شهرستان مهاباد و قاضی این پرونده داشته‌ام، تأکید کرده‌ام هرچه سریعتر قضایای این پرونده معلوم شود.

همچنین ایشان در خصوص آخرین نتایج تحقیقات در خصوص این حادثه تصریح کرد: نیروی انتظامی و دادگستری به‌شدت مشغول تحقیقات در این خصوص هستند، اسناد و شواهد مربوط به این حادثه، فایل تماس‌های صوتی جمع‌آوری شده‌اند، ولی به‌علت وجود پاره‌ای مسائل خانوادگی و شخصی تا کامل نشدن تحقیقات در خصوص پرونده، جزئیات آن را منتشر نمی‌کنیم چون اصلاً اخلاقی نیست.

کتانی تصریح کرد: متهم این پرونده دستگیر شده و تا پایان تحقیقات در بازداشت خواهد بود.

لازم بذکر میباشد، شماری از شهروندان مهابادی عصر دیروز پنجشنبه، دست به تجمع زده و خواستار رسیدگی مسئولان به این حادثه شدند.

برخی از این تجمع کنندگان، پس از تجمع در برابر این هتل، خساراتی به ساختمان و تجهیزات آن وارد کردند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید