خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ ساعت ۲۲:۱۳:۰۱

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  عاملِ آزار زنان در خیابان‌های مشهد بازداشت شد

عاملِ آزار زنان در خیابان‌های مشهد بازداشت شد

خبرگزاری هرانا ـ مرد جوانی که با حمله به تعدادی زن و دختر در خیابان های مشهد، آن ها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، حین فرار از محل اجرای آخرین نقشه خود، توسط شهروندان دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خراسان، شنبه شب گذشته مزاحم خیابانی که بارها برای برخی زنان و دختران درحوالی خیابان عبادی مزاحمت ایجاد کرده و برخی از آن ها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود در صدد اجرای نقشه شوم دیگری بر آمد.

متهم  دراجرای آخرین نقشه شیطانی خود وقتی یکی از شهروندان را می بیند که وارد یکی از کوچه  های خلوت اطراف خیابان عبادی می شود از تاریکی سوءاستفاده می کند  و خودرا به  زن جوان می رساند و  او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و پس از آزار از محل متواری می شود.

هنوز چند متری از محل دور نشده بود که دونفر از شهروندان که داد و فریاد های زن جوان، آن ها را به سمت صدا کشانده بود  راه فرار را بر مرد مزاحم بستند و او را دستگیر کردند و تحویل پلیس دادند .پلیس هم با توجه به اهمیت ماجرا به سرعت پرونده انتظامی را تکمیل کرد و به دادسرا فرستاد.

صبح یکشنبه  بازپرس شرقی شهری “شعبه ۲۰۲ دادسرای مشهد” پرونده را به صورت ویژه مورد بررسی قرار داد و متهم را  پای میز محاکمه فراخواند. درحالی متهم پای میز محاکمه قرار گرفت که دو نفر از شهروندان هم  که از سوی این مرد، مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند درجلسه بازپرسی حضور داشتند وپرده از رفتار “نی نی” برداشتند و پس از طرح شکایت خود خواستاراعمال  اشد مجازات برای او شدند.

بازپرس پرونده در حالی که متهم برای فرار از قانون دچار تناقض گویی شده بود او را برای روشن شدن دیگر زوایای رفتار های شیطانی اش راهی زندان و پلیس را مامور کرد تحقیقات بیشتری در زمینه شناسایی دیگر شاکیان  احتمالی پرونده به عمل آورد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید