خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ ساعت ۱۷:۲۲:۴۹

    خانه  > اعدام  >  یک زندانی در قزوین اعدام شد

یک زندانی در قزوین اعدام شد

خبرگزاری هرانا ـ یک زندانی متهم به “قتل”، در زندان مرکزی قزوین به دار آویخته شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دادگستری استان قزوین، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین از قصاص مردی خبر داد که به اتهام قتل همسر خود محکوم به اعدام شده بود.

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی بیان داشت: “نخستین روز اردیبهشت ماه سال ۸۹ صدای زنگ تلفن پلیس شهر الوند خبر از وقوع یک خودکشی داشت، لذا مأموران انتظامی به سرعت در محل حاضر شده و به بررسی پرداختند”.

وی ادامه داد: “همسر این زن در اظهارات نخست خود با ابراز ناراحتی از خودکشی همسرش اظهارداشت که در زمان وقوع خودکشی همسرش در گیلان بوده است”.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین اضافه کرد: “بررسی های پلیسی نخستین نشان دهنده شرایط غیر عادی داشت در نتیجه با دستور قضایی تحقیقات بیشتر در خصوص این پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت”.

وی افزود: “در ادامه تحقیقات پلیس به تحقیقات پرداخت و بررسی های خود در ابعاد مختلف ادامه داد که در نتیجه الف. فلاح همسر مقتول در اظهارات خود دچار تناقض گویی شد”.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین عنوان کرد: “پس از اتمام بازجویی و بازسازی صحنه جرم؛ پرونده تکمیل و در شعبه دوم کیفری استان مورد بررسی قرار گرفت و دفاعیات متهم  و وکیل او مردود شناخته شده و دادگاه رأی به قصاص صادر کرد”.

وی تأکید کرد: “رای صادره توسط  شعبه  بیست و چهارم دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار گرفته و اجرای آن مورد موافقت ریاست قوه قضاییه قرار گرفت و اولیای دم نیز خواستار اجرای حکم قصاص شدند که در محوطه زندان مرکزی قزوین اجرا شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید