خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴, 21st of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ ساعت ۱۷:۴۱:۲۰

    خانه  > سایر گروهها  >  دختر جوان حادثه‌دیده در میدان فاطمی، فوت کرد

دختر جوان حادثه‌دیده در میدان فاطمی، فوت کرد

خبرگزاری هرانا ـ مدیرکل نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت، گفت که دختر جوانی که روز گذشته در حوالی میدان فاطمی بر اثر تصادف دچار صدمه شدید در ناحیه جمجه شده بود پس از دریافت سه تا چهار ساعت خدمات درمانی توسط کادر درمان بیمارستان امام سجاد بر اثر خونریزی شدید و عمق جراحت فوت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آنا، دکتر سید محمد حسین میردهقان، مدیر کل نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت با اشاره به تصادف خونین روز گذشته در حوالی میدان فاطمی، گفت: “متاسفانه روز گذشته در حدود ۱۰۰ متری بیمارستان امام سجاد(ع) تصادفی رخ می‌دهد که موجب مصدومیت یک دختر جوان می‌شود”.

وی افزود: “میانگین حضور نیروهای امدادی اورژانس بر بالین بیمار حدود ۱۵ دقیقه است که در این حادثه اورژانس ۱۲ دقیقه پس از اطلاع در محل حاضر می‌شود”.

میر دهقان گفت: “نیروهای امدادی در زمان حضور در محل حادثه متوجه شدند که مصدوم توسط پرستار و نیروهای بیمارستان مذکور امدادرسانی شده و برای دریافت خدمات بیشتر به ICU منتقل شده است”.

مدیرکل نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه عمق جراحت بسیار شدید بوده است، گفت: “پس از سه تا چهار ساعت امدادرسانی به بیمار نهایتا مصدوم به دلیل خونریزی و صدمات شدید جمجه جان خود را از دست می‌دهد”.

وی در پاسخ به سوال خبرنگارمبنی بر اینکه شنیده‌ها حاکی از‌ آن است که پرسنل بیمارستان با تاخیر ۲۰ دقیقه‌ای بر بالین بیمار حضور داشتند، آیا اگر مصدوم در فاصله زمانی کم‌تری به بیمارستان منتقل می‌شد زنده می‌ماند؟ مدعی شد که “مصدوم زمانی که به بیمارستان منتقل می‌شود زنده بوده و خدمات درمانی مورد نیاز را نیز دریافت کرده اما عمق جراحت به جمجه بسیار شدید بوده است که مانع از حیات وی شد”.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید