خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ ساعت ۲۰:۴۱:۰۱

    خانه  > زنان  >  کشف جسد زن جوان داخل جوی آب در تهران

کشف جسد زن جوان داخل جوی آب در تهران

خبرگزاری هرانا ـ جسد زنی که بعد از قتل به داخل جوی آب انداخته شده بود، در شهرک ولیعصر تهران کشف شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، ساعت ۶:۴۳ صبح امروز، خبر کشف جسد زن جوانی در محدوده شهرک ولیعصر خیابان عمرانی، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر به محل این گزارش اعزام شدند.

پس از حضور مأموران در محل کشف جسد، فردی با مراجعه به آنها گفت: “صبح در حال رفتن به سمت محل کارم بودم که جسد زن جوانی را داخل جوی آب و در حالیکه پتوی سفید رنگی دورش پیچیده شده بود، مشاهده کردم که بلافاصله با پلیس تماس گرفتم”.

بعد از تشکیل پرونده قتل عمد و اعلام خبر به بازپرس کشیک قتل؛ “محسن مدیر روستا؛ بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران در محل کشف جسد حاضر شد و در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که روی سر این زن جوان آثار شکستگی و خونریزی شدید وجود دارد، همچنین به نظر می‌رسید که وی در مکان دیگری به قتل رسیده و کمتر از ۲۴ ساعت از قتل این زن جوان می‌گذرد”.

با توجه به اینکه مقتول مجهول‌الهویه بود، جسد وی برای بررسی علت دقیق مرگ به دستور محسن مدیر روستا، بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم و یا متهمان این قتل ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید