خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴, 24th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ساعت ۹:۳۰:۳۵

    خانه  > slide, زندانیان, گزارش تصویری  >  ویدیویی از تحقیر و تنبیه زندانیان در زندان

ویدیویی از تحقیر و تنبیه زندانیان در زندان

خبرگزاری هرانا – ویدیوی کوتاه پیش رو، روایت صحنه ای است که کادر زندان با ایجاد جو رعب و هراس، یک زندانی را مقابل جمع کثیری از زندانیان تحقیر و تنبیه می کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علیرغم اینکه حفظ شان و کرامت زندانیان از وظایف زندانبانی است، بصورت مستمر گزارش های متعددی از ضرب و شتم و تحقیر زندانیان از سوی پرسنل زندان ها در رسانه ها منتشر می شود، اقداماتی که حداقل تا کنون موجب پیگرد مسئول خاص و مجازات عاملی نشده است.

در ویدیوی پیش رو که در زندان رجایی شهر کرج در زمان نامعلومی ضبط شده است، خادم رئیس سابق حفاظت و از معاونین فعلی زندان رجایی شهر کرج دیده میشود که با جمع کردن زندانیان در هواخوری زندان یک زندانی را تحقیر و ضرب و شتم میکند.

خبرگزاری هرانا به این بهانه مجددا از عموم هموطنان برای مشارکت در امر گزارشگری نقض حقوق بشر دعوت بعمل می آورد، هموطنان علاقمند میتوانند گزارش ها و مستندات خود از جمله گزارش های تصویری را از طریق صفحات فیسبوک، وب سایت یا آدرس ایمیل info@hra-news.org مربوط به خبرگزاری هرانا در اختیار این نهاد مدافع حقوق بشر قرار دهند.

لینک ویدیو در سایت یوتوب https://youtu.be/dFBaJ-I6a5Y

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید