خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴, 17th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ ساعت ۱۳:۳۹:۰۰

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان, سایر گروهها  >  حذف نام بازیگر کشف حجاب کرده از تیتراژ سریال تلویزیونی

حذف نام بازیگر کشف حجاب کرده از تیتراژ سریال تلویزیونی

خبرگزاری هرانا ـ مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما از حذف نام “چکامه چمن‌ماه” از تیتراژ مجموعه تلویزیونی “آسمان من” خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما، درباره بازپخش مجموعه “آسمان من” از این شبکه با حضور چکامه چمن ماه بازیگری که طی روزهای اخیر کشف حجاب کرده بود، گفت: “فعلا نام این بازیگر از تیتراژ سریال حذف شده است”.

وی درباره بخش‌های مربوط به بازی وی نیز عنوان داشت: “خانم چمن ماه یکی از نقش های فرعی را ایفا می‌کند که حضور یا عدم حضورش خیلی لطمه‌ای به داستان نمی زند. اما چون فعلا به بخش های مربوط به بازی او نرسیده ایم، در حال بررسی موضوع هستیم”.

به گزارش این خبرگزاری، کشف حجاب دو بازیگر به نام‌های صدف طاهریان و چکامه چمن‌ماه طی روزهای اخیر حاشیه‌ساز شده بود.

آسمان من در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای آماده پخش شده و زندگی نیروهای امنیتی را روایت می‌کند که مراقبت از پروازها را برعهده دارند.

سریال با تاریخ‌نگاری سال ۱۳۶۳ آغاز می‌شود و پنج تا شش قسمت اول آن وقایع آن سال‌ها را که کشور درگیر جنگ بود به نمایش در می‌آورد. بیش از ۵۰ درصد داستان واقعی است و۵۰ درصد دیگر مجموعه دارای فضای نمایشی است؛ در این مجموعه ماجراهای خانوادگی و کاری سه شخصیت اصلی داستان را پیش می‌برد.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. این خانم را نباید حذف میکردند .. حذفی این خانم به معنی تسلیم شدن در مقابلی درخواست اخوند مابانه سرکارانی بی بضاعت و فقیری ذهنی و دانش است .. . با حذفی این خانم از این فیلم به احرتمی ملت ضربه خورده ..

نظر بگذارید