خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, زندانیان  >  وخامت وضعیت علیرضا گلی پور در زندان

وخامت وضعیت علیرضا گلی پور در زندان

خبرگزاری هرانا- وضعیت علیرضا گلی پور، زندانی بند هفت زندان اوین وخیم گزارش شده و پزشک زندان نیز با اعلام عدم امکان انجام کار مفید برای او خواستار اعزام وی به مراکز درمانی خارج از زندان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، وضعیت علیرضا گلی پور، زندانی امنیتی بند هفت زندان اوین وخیم گزارش شده و پس از انتقال این زندانی به بهداری اوین، پزشک زندان نیز با اعلام اورژانسی بودن وضعیت این زندانی گفته است که امکان انجام کار مفید در بهداری زندان برای او نیست و خواستار اعزام او به مراکز درمانی خارج از زندان شده است.

بنا بر همین گزارش، علیرضا گلی پور از سه روز پیش دچار خونریزی شدید بینی شده و با توجه به ناراحتی قلبی نامبرده، وی بارها به بهداری اوین منتقل شده است.

شکرالله شکری، پزشک متخصص زندان اوین وضعیت وی را در مرحله اورژانسی گزارش کرده و به مسوولین زندان هم گفته است که کار درمانی مفیدی در زندان نمیتواند برای وی انجام دهد و باید سریعا به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام شود.

پزشک متخصص زندان همچنین اعلام کرده است که دیگر مسوولیت جان وی را بعهده نخواهد گرفت.

علیرضا گلی پور پیشتر و در روزهای آخر ماه مهر دچار ناراحتی قلبی و تنفسی شده و توسط ماموران امنیتی وزارت اطلاعات به بیمارستان قمر بنی هاشم منتقل شده است.

گفتنی است که پیشتر اخباری مبتنی بر امتناع مسئولان زندان اوین از انتقال علیرضا گلی پور به مراکز درمانی جهت مداوا منتشر شده بود.

علیرضا گلی پور، متاهل و متولد ۱۳۶۵، زندانی امنیتی متهم به ارتباط با دول متخاصم و انتقال اطلاعات است.

لازم به یادآوری است که تعداد زیادی از زندانیان سیاسی-امنیتی هم اینک بر خلاف اصل تفکیک جرائم و با کمترین امکانات در بند هفت و هشت زندان اوین نگهداری می شوند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید