خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴, 23rd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ ساعت ۲۲:۰۲:۱۰

    خانه  > اندیشه و بیان, فرهنگی  >  به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شبکه‌های اجتماعی سالم فیلتر نمی‌شوند

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شبکه‌های اجتماعی سالم فیلتر نمی‌شوند

خبرگزاری هرانا ـ محمود واعظی با اشاره به امکان ادامه فعالیت شبکه‌های اجتماعی گفت که شبکه های اجتماعی که فعالیت خود را به صورت سالم دنبال می‌کنند، فیلتر نمی‌شوند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران با اشاره به وضعیت شبکه های اجتماعی و با تاکید بر اینکه درمورد شبکه های اجتماعی سالم فیلتر صورت نمی گیرد، اظهار کرد: “در ارتباط با فیلتر شدن اعتقادمان بر این است که شبکه های اجتماعی سالم هستند که از نظر مسائل مختلف آلودگی ندارند و مقررات و قوانین کشورمان را رعایت می کنند، باید باز باشد و مردم می توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند”.

وی تصریح کرد: “همواره توصیه ما بر این است که در داخل کشور باید شبکه های اجتماعی مختلفی داشته باشیم. طبیعی است اگر شبکه اجتماعی در داخل کشور به وجود بیاید مردم با سرعت بالاتری امکان استفاده از آن ها را به دست می آورند، اما این موضوع به معنای آن نیست که ما مخالف شبکه های اجتماعی خارجی هستیم بلکه مشکلی در روند استفاده از آن دسته از شبکه های اجتماعی سالم وجود ندارد”.

واعظی ادامه داد: “امیدواریم در آینده شبکه های اجتماعی متعددی داشته باشیم تا مردم در مورد استفاده از اینگونه شبکه ها هیچگونه نگرانی نداشته باشند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید