خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار

مرگ یک کارگر حین کار

خبرگزاری هرانا ـ  به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک گارگر بر اثر ریزش گودبرداری در جاده مخصوص کرج جان خود را از دست داد و ۲ تن نیز مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نق از جوان، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات این حادثه، گفت: “روز گذشته حادثه آوار در محل گودبرداری شده در خیابان دارو پخش به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به همراه جرثقیل به محل حادثه اعزام شدند”.

وی با بیان اینکه این گودبرداری به عمق ۶ متر در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع در حال انجام بود گفت: “هنگامیکه یک دستگاه بیل مکانیکی در این گود در حال کار بود، دیواره بتونی قسمت شمالی گود تخریب شد.و بر سر کارگرانی افتاد که در محل گودبرداری مشغول کار بودند”.

ملکی با بیان اینکه در این حادثه سه کارگر در آوار دیوار بتونی گرفتار شده بودند افزود: “آتش نشانان بلافاصله عملیات امداد و نجات را آغاز کردند در ساعات اولیه دو کارگر نجات یافتند و آتش نشانان پس از ساعت ها تلاش جسم بی جان کارگر سوم را از زیر آوار خارج کردند”.

وی گفت: “آتش نشانان ۲ کارگر زخمی را برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس داده و بعد از ۵ ساعت تلاش نفسگیر به عملیات خود پایان دادند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید