خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  بخشش یک محکوم به اعدام

بخشش یک محکوم به اعدام

خبرگزاری هرانا ـ یک زندانی زن محکوم به قصاص، با رضایت خانواده مقتول از چوبه دار رهایی یافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خراسان، زن ۱۹ ساله ای که متهم بود در پی اختلافات خانوادگی، همسر ۶۷ ساله اش را به قتل رسانده و جسد او را به آتش کشیده با اعلام رضایت اولیای دم، از زندان آزاد شد.

متهم این پرونده جنایی که امور خدماتی منزل پیرمردی را در منطقه احمدآباد مشهد به عهده داشت پس از مرگ همسر پیرمرد به عقد موقت وی درآمد، اما طولی نکشید که اختلافات میان وی و همسر ۶۷ ساله اش آغاز شد تا این که حدود ۳ سال قبل، زن جوان که مهتاب نام دارد، همسرش را به قتل رساند و جسد او را داخل یک چمدان مسافرتی بزرگ قرار داد و با خودرو کرایه ای به سمت جاده چناران برد.

او سپس جسد را زیر یک پل به آتش کشید و به مشهد بازگشت. راننده آژانس که از این ماجرا ترسیده بود با حضور در کلانتری احمدآباد راز این جنایت را فاش کرد و زن متهم به قتل، با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی موحدی راد “قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه” دستگیر شد و به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت اما در حالی که این پرونده جنایی مراحل قانونی خود را طی می کرد اولیای دم که در خارج از کشور ساکن بودند از خونخواهی وی گذشتند و بدین ترتیب قضات دادگاه کیفری استان خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه، وی را از جنبه عمومی جرم به تحمل ۳ سال زندان محکوم کردند که متهم پس از گذراندن دوران محکومیت خود از زندان آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید