خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  یک فرمانده نیروی انتظامی برخورد با بد حجابی را با خلاهای قانونی روبرو دانست

یک فرمانده نیروی انتظامی برخورد با بد حجابی را با خلاهای قانونی روبرو دانست

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده انتظامی استان کرمان گفت که در برخورد با بدحجابی به دلیل خلاءهای قانونی پلیس با مشکل مواجه شده است اما امیدواریم با اندیشیدن تمهیداتی این مسئله حل شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سرهنگ رضا بنی اسدی، فرمانده انتظامی استان کرمان در نشست علمی فرماندهان انتظامی استان کرمان با مقامات قضایی استان گفت: “ارتباط پلیس با دستگاه قضا لازم و ملزوم یکدیگراند”.

بنی اسدی با بیان اینکه همپوشانی بین دستگاه قضا و پلیس می‌تواند موفقیت ماموریت‌های پلیس را بیشتر و سرعت آن را افزایش دهد تاکید کرد: “تعامل بهتر پلیس و دستگاه قضا موجب رضایتمندی بیشتر مردم خواهد شد و این مسئله باعث مشارکت بهتر مردم با پلیس می‌شود”.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: “در برخورد با بدحجابی به دلیل خلاهای قانونی پلیس با مشکل مواجه شده است اما امیدواریم با اندیشیدن تمهیداتی این مساله حل شود”.

وی اضافه کرد: “هماهنگی قضایی با قضات در ساعات پایانی شب برای پلیس بسیار دشوار است و برخی از قضات کشیش در این ساعات پایانی شبانه روز چندان پاسخگو مقامات انتظامی نیستند که امیدواریم این موضوع نیز هرچه سریع‌تر حل شود”.

بنی اسدی در پایان خاطرنشان کرد: “باید جلوی ورود مجرمینی که چندین بار وارد زندان شده و پس از آزادی بار دیگر در جامعه دست به ارتکاب جرم زده‌اند، گرفته شود و این مسئله باعث چند برابر شدن حجم کاری پلیس شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید