خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  حسین جندقیان و سیامک ملامحمدی آزاد شدند

حسین جندقیان و سیامک ملامحمدی آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – حسین جندقیان و سیامک ملامحمدی، دو دانشجوی بازداشت شده در بازداشت های اخیر فعالین دانشجویی در تهران و کرج به قید وثیقه آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، حسین جندقیان و سیامک ملامحمدی، دو دانشجوی بازداشت شده در بازداشت های اخیر فعالین دانشجویی در تهران و کرج از بند دو الف زندان اوین، هر کدام با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان وثیقه آزاد شدند.

۴ فعال دانشجویی دیگر به نامهای مهربان کشاورزی، سپهرداد صاحبان، کیانا کریم‌پور و غزال مقدم که در این موج بازداشت ها دستگیر شده بودند، نیز پیشتر با قرار وثیقه و کفالت از بند رها شدند.

سیامک ملامحمدی فارغ‌التحصیل دانشگاه خواجه نصیر در رشته‌ی برق و دانشجوی مهندسی هسته‌ای در دانشگاه پلی‌تکنیک درحالی بازداشت شد که سال گذشته بعد از سه سال محرومیت از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با تعهد و بازجویی پذیرفته شده بود.

هم چنبن حسین جندقیان دانشجوی برق دانشگاه خواجه‌نصیر نیز که اخیرا پس از دو ترم تعلیق و محرومیت از کلیه‌ی امکانات رفاهی به دانشگاه برگشته بود.

گفتنی است که در جریان حمله به دو خانه دانشجویی در تهران و کرج در اواخر شهریور ماه سال جاری، پنج فعال دانشجویی به نام های سیامک ملامحمدی فارق التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه خواجه نصیر و دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پلی‌تکنیک، مهربان کشاورزی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، سپهر صاحبان، حسین جندقیان و کیانا کریم‌پور از دانشجویان و یا فارغ التحصیلان خواجه نصیر و همچنین غزال مقدم، بازداشت و  به زندان اوین منتقل شدند.

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید