خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ ساعت ۲۳:۴۶:۵۳

    خانه  > سایر گروهها  >  یک شهروند نهاوندی بر روی پدرش و سه مامور نیروی انتظامی اسید پاشید

یک شهروند نهاوندی بر روی پدرش و سه مامور نیروی انتظامی اسید پاشید

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با بیان اینکه یک شهروند نهاوندی بر روی پدرش و سه مامور نیروی انتظامی اسید پاشید، گفت که متهم در حال حاضر متواری است و مأموران انتظامی در تعقیب وی هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ محسن اقبالیان عصر چهارشنبه گفت: “پس‌ از این که فردی معتاد در محله گل زرد شهرستان نهاوند اقدام به آزار و اذیت خانواده خود می‌کند پدر مجرم در دستگاه قضایی شهرستان به شکایت از فرزند خود می‌پردازد که برای دستگیری وی ۳ مأمور نیروی انتظامی همراه با پدر متهم به محل اعزام می‌شوند”.

وی به تشریح حادثه پرداخت و گفت: “با توجه به آزار اذیت خانواده و اهالی توسط این شخص، پدر متهم را به شکایت از او تهدید می‌کند، متهم نیز می‌گوید که در صورت اعلام دعوی و شکایت با هرکس که برگردید به صورتتان اسید خواهم پاشید که متأسفانه وقتی‌ مأموران به همراه پدر فرد مجرم به درب منزلش مراجع می‌کنند وی به‌ محض باز کردن در فرار کرده و از پشت‌بام بر روی ۳ مأمور و پدرش اسید می‌پاشد”.

اقبالیان افزود: “این متهم هیچ‌گونه سابقه‌ای در محاکم قضایی ندارد و چند سالی است با گرفتار شدن در دام اعتیاد باعث رنجش و اذیت و آزار خانواده خود شده و در روز حادثه پس‌ از این که متوجه شکایت پدرش می‌شود به تهیه اسید می پردازد و آماده اجرای تهدید خود می‌شود که با این اقدام خود ۴ نفر را مجروح و روانه بیمارستان کرد”.

اقبالیان عنوان کرد: “در این حادثه پدر وی و دو مأمور انتظامی که سوختگی آن‌ها اسید سطحی بود سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند ولی به علت شدت جراحات واردشده و وخامت حال یکی از مأموران به بیمارستان بعثت همدان منتقل و بستری شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید