خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  خودسوزی یک دستفروش مقابل شهرداری خرمشهر / تصاویر

خودسوزی یک دستفروش مقابل شهرداری خرمشهر / تصاویر

خبرگزاری هرانا – یک شهروند ۳۴ ساله خرمشهری به نام یونس در اعتراض به جمع کردن دکه میوه فروشی اش و در اعتراض به وضعیت معیشتی اش، مقابل شهرداری خرمشهر خود را آتش زد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز جاری (شنبه) یک جوان ۳۴ ساله خرمشهری به نام یونس پس از اینکه دکه میوه فروشی اش توسط مامورین شهرداری برچیده شده، در اعتراض به این اقدام خود را مقابل شهرداری این شهر آتش زد.
به گفته منابع محلی این شهروند خرمشهری با استفاده از یک گالن بنزین دست به خودکشی زد، با حضور مامورین و آتش نشانی خرمشهر، نامبرده به بیمارستانی در اهواز منتقل شده است، گفته میشود با بیش از ۷۰ درصد سوختگی حال وی بسیار نامناسب است.

لازم به یادآوری است رفتار مامورین شهرداری بخصوص واحد مقابله با سد معبر در شهرهای مختلف کشور تا کنون حوادث متعددی به جای گذاشته است، در مورد این شهروند خرمشهری نیز گزارش شده است درخواست مجوز نامبرده از مدتها پیش به شهرداری ارایه شده بود که این درخواست بدون پاسخ مانده بود.

مطالب مرتـبط

2 نظر

  1. درود . آتش به جان و دستگاه دیکتاتور باد ……

  2. کاروانهای به اصطلاح راهیان نور با هزاران نفری که به منطقه می آورند تقریبا هیچ سودی به حال مردم خرمشهر آبادان و دیگر مناطق مقصد این کاروانها ندارند، این کاروانها تقریبا تمام مایحتاج روزانه(حتی آب معدنی) و کالاهای خود را از مبدأ تهیه میکنند

نظر بگذارید